Ефірна олія - евкаліпт

630,00 ₴

Об 'єм 10 ml


Доступ: на складі

Категорія: Slow Living

807
Ефірна олія - ​​лимонна трава

630,00 ₴

на складі
Ефірна олія - ​​розмарин

630,00 ₴

на складі
Ефірна олія - ​​апельсин

630,00 ₴

на складі
Ефірна олія - ​​перцева м'ята

630,00 ₴

на складіЕфірна олія - евкаліпт

100% натуральна ефірна олія використовується для поліпшення загального стану тіла і душі. Евкаліпт очищає дихальні шляхи, зміцнює імунітет і сприяє свіжому диханню.
Застосування: підходить для аромаламп, небулайзерів та інгаляцій. Його можна використовувати для масажу нижньої частини живота під час місячних. Підходить для ароматизації гардеробних і шаф.
Попередження: не призначений для внутрішнього використання. При нанесенні на шкіру використовувати в дуже малих кількостях (1-2 краплі), чутливі люди можуть розбавити іншим базовим маслом, таким як кокосове.
Обсяг: 10 мл
Що таке ефірні олії? Ефірні олії – висококонцентровані леткі ароматичні речовини, які отримують з різних частин рослин. Ми знаходимо їх у листках, коренях, квітках, насінні та корі. Вони додають рослинам аромат, захищають їх від небезпеки, навіть допомагають при запиленні і дуже багаті різними активними та лікувальними речовинами.
Як діють ефірні олії? Переваги ефірних олій випливають із хімії рослин, і якщо ці природні хімічні речовини правильно перегнати або витягнути, їх можна використовувати для фізичної, розумової та емоційної допомоги в повсякденному житті.
Ароматерапевтична магія: ароматерапія є різновидом альтернативної медицини і буквально означає «лікування ароматами», найчастіше ефірними маслами. Запашні компоненти зміцнюють баланс і гармонію організму і сприяють поліпшенню загального стану організму, тобто тіла, душі і розуму.
Як використовувати ефірні масла? Вдихання: Ви можете капати невелику кількість олії в аромалампи або розсіювачі. Це зробить ваш аромат більш приємним в інтер’єрі та створить приємний настрій відповідно до спрямованості масла. Його також можна змішувати з водою для розпилення та використовувати як домашній спрей або для ароматизації подушок. Масаж: втираючи олії в шкіру, ви досягнете приємного розслаблення, а завдяки перевагам даних олій ви зможете насолодитися силою цих 100% натуральних масел. Підходить, наприклад, для масажу стоп або для розслаблення шиї, м’язів, скронь або у вигляді компресів. Косметика: змішайте масло з улюбленим кремом для шкіри або тіла (досить 1-2 крапель, радимо спочатку протестувати на меншому зразку). Ванна: додайте 3-5 крапель на стінку ванни або душу і насолоджуйтеся ароматом, який підтримується силою водяної пари.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Eucalyptus Globulus Leaf Oil.