Ефірна олія - ​​лимонна трава

esoil04
720,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
10,00 б
Об 'єм
10 ml
Доступ: на складі

Ефірна олія - ​​лимонна трава

100% натуральна ефірна олія використовується для поліпшення загального стану тіла і душі. Лемонграс тонізує й очищає, загострює почуття та сприяє поліпшенню настрою. Відмінно відлякує комах.

Використання: олія підходить для ароматичних ламп, спреїв або подушок для сну. Можна наносити на шкіру, втирати в ступні ніг, додавати в креми для тіла або шампуні. Попередження: не призначене для внутрішнього використання. При нанесенні на шкіру використовуйте в дуже невеликих кількостях (1-2 краплі), для чутливих людей можна розбавити іншою олією-носієм, наприклад кокосовою.

Об'єм: 10 мл

Що таке ефірні олії? Ефірні олії - це висококонцентровані рідкі ароматичні речовини, які добувають із різних частин рослин. Їх можна знайти в листі, корінні, квітах, насінні та корі. Олії надають рослинам аромату, захищають їх від небезпек, навіть допомагають у запиленні та дуже багаті на різні активні й лікарські речовини.

Як працюють ефірні олії? Переваги ефірних олій випливають із хімії рослин, і якщо ці природні хімічні речовини дистильовані та екстраговані, їх можна використовувати для фізичної, розумової та емоційної допомоги в повсякденному житті.

Магія ароматерапії: Ароматерапія є різновидом альтернативної медицини і буквально означає "лікування за допомогою аромату", найчастіше за допомогою ефірних олій. Ароматні компоненти олій зміцнюють баланс і гармонію організму, а також призводять до поліпшення загального стану організму, тобто тіла, душі й розуму.

Як використовувати ефірні олії? Інгаляція: Ви можете крапнути невелику кількість ефірної олії в ароматичні лампи або дифузори, таким чином ви зробите запах у вашому інтер'єрі приємнішим і створите собі гарний настрій відповідно до обраної олії. Її також можна змішати з водою в пляшці з розпилювачем, і використовувати як домашній спрей або для ароматизації подушок. Масаж: втираючи ефірні олії в шкіру, ви досягнете приємного розслаблення, а завдяки їхнім перевагам ви зможете насолодитися силою 100% натуральних олій. Підходять, наприклад, для масажу стоп або для розслаблення м'язів, шиї, скронь або у вигляді компресів. Косметика: змішайте ефірну олію з вашим улюбленим кремом для обличчя або тіла (достатньо 1-2 крапель, рекомендуємо спочатку провести тестування на меншому зразку крему). Ванна: додайте 3-5 крапель у ванну або на стінку душової і насолоджуйтеся ароматом, підтримуваним силою водяної пари.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Ingredients (INCI): Cymbopogon Flexuosus Herb Oil.