БАД - Slim'SS

1 590,00 ₴

Об 'єм 60 pcs


Доступ: на складі

Категорія: Домашня аптека

3 426
Домашня аптека
БАД - Slim'SS vit
БАД - Slim'SS vit

195,00 ₴

на складі
Домашня аптека
БАД - Flow'EN
БАД - Flow'EN

555,00 ₴

на складі
Домашня аптека
БАД - Head'ES
БАД - Head'ES

745,00 ₴

на складі
Домашня аптека
БАД Clea'NS
БАД Clea'NS

1 315,00 ₴

на складіБАД - Slim'SS

Вага вмісту: 54 г (60 таблеток)Це революційний продукт для зниження та підтримки маси тіла, який завдяки своїм властивостям, а також технології обробки значно перевищує аналогічні продукти на ринку. Містить стандартизовані рослинні екстракти у відповідному співвідношенні - яблучну клітковину, екстракт зеленого чаю з катехінами та екстракт чорного перцю.За розробкою та виробництвом стоїть Наукова рада ESSENS, команда експертів і фармацевтів, які багато років працюють у своїй галузі. Харчова добавка розроблена та виготовлена ​​під наглядом фармацевтів у Чеській Республіці, відповідно до правил та стандартів ЄС. Для виробництва використовується тільки сировина від перевірених постачальників. Не використовується хімічно підготовлена ​​сировина та консерванти, стабілізатори та барвники. Продукт не містить цукру, глютену та лактози. Містить кофеїн.Рекомендована доза: 2-6 таблеток на день, бажано за 30 хвилин до їжі (1 таблетка перед обідом і 1 таблетка перед вечерею). Приймати його рекомендується регулярно протягом трьох місяців. Ефект посилюється зміною харчових звичок і фізичних навантажень. Слід пам’ятати, що ідеальна втрата ваги за місяць – 2-3 кг.Запобіжні заходи при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу. БАД не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок.Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno
Екстракт зеленого чаю отримують з листя китайського чаю і містить комбінацію цінних речовин, які, як відомо, сприяють підвищенню окислення жирів (допомагають організму використовувати жир як джерело енергії) і запобігають всмоктуванню жиру з їжі в організм, запобігають зберігання води і підтримка метаболізму.Яблучна клітковина знижує апетит і подовжує травлення в шлунку, створюючи відчуття ситості.Піперин – це екстракт з плодів чорного перцю, який сприяє кращому засвоєнню активної речовини в організмі і таким чином підвищує його ефективність.Високотехнологічне виробництво - найвища і революційна технологічна обробкаУсі продукти ESSENS Home Pharmacy обробляються за допомогою новітніх і новаторських технологій, таких як мікронізація, інгібування ферментів та багатошарове покриття таблеток.Мікронізація рослинних екстрактів – це спосіб підвищення біодоступності ліків, природних речовин, вітамінів і мінералів. Це поступове зведення сировини до частинок розміром у кілька мікрометрів. Отримана речовина, завдяки своїй більшій площі поверхні, створює передумови для покращення та прискорення розчинення в організмі та досягнення вищої ефективності харчової добавки.Інгібування ферментів – це процес, що знижує активність ферментів – білків, які визначають характер і швидкість хімічних реакцій в організмі живих організмів і контролюють більшість біохімічних процесів. Завдяки сповільненню активності ферментів досягається ідеальний час розчинення таблетки.Багатошарове покриття таблеток – це унікальна технологія, при якій розчинення таблетки оптимально узгоджується з поступовим нанесенням кількох шарів з різним вмістом діючої речовини.ПРИ КУПІВЦІ ДВОМІСЯЧНОГО SLIM'SS CURE ВИ ОТРИМАЄТЕ ПАКЕТ SLIM'SS VIT ПОВЕЛИ БЕЗКОШТОВНО.

    Ingredients: green tea leaf (Camellia sinensis extract), black pepper (Piper nigrum extract), fillers (microcrystalline cellulose, apple fibre), emulsifier (sucrose esters), filler (corn starch), anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), stabilizers (hydroxypropylmethylcellulosse, polyvinylpyrrolidne) glidant (talc), colouring (curcumin).