БАД - Head'ES

745,00 ₴

Об 'єм 30 pcs


Доступ: на складі

Категорія: Домашня аптека

2 333
Домашня аптека
БАД - Flow'EN
БАД - Flow'EN

555,00 ₴

на складі
Домашня аптека
БАД Clea'NS
БАД Clea'NS

1 315,00 ₴

НедоступноБАД - Head'ES

Вага вмісту: 15 г (30 капсул)


Революційна харчова добавка ESSENS Head‘ES містить коензим Q10, вітаміни групи В і стандартизовані рослинні екстракти гінкго білоба та чорного перцю. Завдяки вмісту вітаміну В він сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, сприяє нормальній роботі імунної системи, зменшенню втоми та виснаження та нормальній розумовій діяльності.


За розробкою та виробництвом стоїть Наукова рада ESSENS, команда експертів і фармацевтів, які багато років працюють у своїй галузі. Харчова добавка розроблена та виготовлена ​​під наглядом фармацевтів у Чеській Республіці, відповідно до правил та стандартів ЄС. Для виробництва використовується тільки сировина від перевірених постачальників. Не використовується хімічно підготовлена ​​сировина та консерванти, стабілізатори та барвники. Продукт не містить цукру, глютену та лактози.


Рекомендована доза: 1 капсула вранці під час їжі


Запобіжні заходи при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу. БАД не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок.


Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno


Коензим Q10 - це власна речовина організму, також відома як убіхінон Q10, убідекаренон, фактор Q10 або вітамін Q з фізіологічною дією, оскільки він є повсюдно поширеною речовиною в різних формах у всіх живих організмах і бере участь у важливих метаболічних процесах.


Гінкго білоба є одним із найстаріших дерев у світі. Його позитивний вплив на організм людини використовується в традиційній китайській медицині протягом століть.


Високотехнологічне виробництво - найвища і революційна технологічна обробка


Усі продукти ESSENS Home Pharmacy обробляються за допомогою новітніх і новаторських технологій, таких як мікронізація, інгібування ферментів та багатошарове покриття таблеток.


Мікронізація рослинних екстрактів – це спосіб підвищення біодоступності ліків, природних речовин, вітамінів і мінералів. Це поступове зведення сировини до частинок розміром у кілька мікрометрів. Отримана речовина, завдяки своїй більшій площі поверхні, створює передумови для покращення та прискорення розчинення в організмі та досягнення вищої ефективності харчової добавки.


Інгібування ферментів – це процес, що знижує активність ферментів – білків, які визначають характер і швидкість хімічних реакцій в організмі живих організмів і контролюють більшість біохімічних процесів. Завдяки сповільненню активності ферментів досягається ідеальний час розчинення таблетки.


Багатошарове покриття таблеток – це унікальна технологія, при якій розчинення таблетки оптимально узгоджується з поступовим нанесенням кількох шарів з різним вмістом діючої речовини.

    Ingredients: Coenzyme Q10, Ginkgo biloba extract (Ginkgo biloba leaf Extr. 6/24), black pepper extract (Piper nigrum extract, stand. min. 90% piperine), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (pyrodoxine hydrochloride), fillers (microcrystalline cellulose, corn starch), stabilizers (hydroxypropylmetylcelulosa).