Сонце, берег, відпусткa.
Зробіть ваше літо приємнішим з нашою продукцією.

Сонцезахисна косметика

Захистіть свою шкіру від сонця біля морського узбережжя та у міському середовищі! Сонцезахисна косметика вищої якості, що спирається на сучасні тренди, захистить вас від усіх видів ультрафіолетових опіків. Захисний фактор SPF 50+ підходить і дітям також. Загоряйте правильно!


Додаткові поради

Насолоджуйтесь літом з усіма продуктами Essens. Розроблені та виготовлені за вищою якістю товари принесуть свою користь. Наприклад, харчові добавки Sun Care+ допоможуть вам досягти гарної та рівної засмаги.


Стильно у будь-який час

А ви знаєте, що слід пам`ятати у відпустці? Аксесуари Sun Care - стильні пляжні сумки та рушники. Зшиті вручну в Чеській Республіці та витримані у спільній концепції дизайну Essens Style.


Body Mist

Отримайте максимум від літа із Body Mist. Всіми улюблений бестселер, освіжаючий спрей для тіла з блискітками буде вам личити в спекотний літній день і на романтичній прогулянці на заході сонця.


ESSENS Keto

У вас є можливість прийти у форму! Позбавтеся зайвої ваги швидко, ефективно та назавжди з Essens Keto. Смачна протеїнова дієта сподобається всім, а ви зможете поїхати у відпустку впевненими у собі.

ESSENS KETO - ФАЗА 1
Наближається кінець терміну придатності

15 765,00 ₴

ESSENS KETO - ФАЗА 2+3
Наближається кінець терміну придатності

15 145,00 ₴

ВАНІЛЬНА  КАША

2 140,00 ₴