ESSENS KЕТО - це ефективний і швидкий спосіб позбутися зайвої ваги. Кето-протеїнова дієта ESSENS - це система зниження ваги, яка дозволяє швидко, ефективно та надовго знизити вагу, забезпечуючи захист м'язової тканини та забезпечуючи організм усіма необхідними речовинами. В той же час дуже смачно.

Втрата ваги
ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
СМАЧНІ


РЕЦЕПТИ

Кето-дієта, або білкова дієта є загальною назвою для ефективного методу зменшення жирової тканини, спочатку розробленого для клінічного використання. Що таке білкова дієта, які її основні принципи та правила читайте нижче. Як працює кетоз, чого слід дотримуватися, а чого уникати. Які протипоказання до його застосування та побічні ефекти.

 

Історія

Її історія починається в США першої половини 20-го століття, коли зростання післявоєнного суспільства та рівня добробуту вперше привертає увагу до харчування та ожиріння як значущого медичного явища. Незважаючи на те, що в той час ожиріння не розглядалося як проблема загальносуспільної чи цивілізаційної, ожирілі пацієнти становили практичну проблему. У багатьох випадках операція на важконадлишкових пацієнтів була неможлива через надмірний обсяг жиру в організмі. Ці пацієнти були прикуті до ліжка, тому не могли займатися фізичною активністю для зниження жирової тканини, і шукати доступний спосіб за для

досягнення значного зменшення жирової тканини шляхом зміни харчування.

З іншого погляду, з початку 20-х років XX століття доктор Рассел Морс Вайлдер досліджував вплив зміни харчування та інсуліну на діабетичних пацієнтів. Саме доктор Вайлдер, ймовірно, був першим, хто використав кетогенну, або, якщо хочете, білкову дієту в медичних цілях.

Однак основним автором і батьком концепції кетогенної дієти вважається професор Джордж Л. Блекберн (1936-2017), який детально та тривалий час вивчав процес спалювання жирів в організмі людини. Доктор Блекберн назвав стан організму, що називається кетозом, при якому організм переважно спалює жирову тканину, а м`язова маса залишається збереженою. Він описав, як викликати кетоз шляхом мінімізації зовнішнього постачання вуглеводів і жирів у їжу та одночасним збільшенням постачання білків. При спалюванні жирової тканини утворюються так звані кетонові тіла. Ці кетонові тіла замінюють поживні речовини вуглеводами і стають основним джерелом енергії для організму. Дослідження професора Блекберна становлять наукову основу, на якій ґрунтується концепція білкової дієти.

 

Що таке кетоз

Кетоза є природним станом, властивим організму, який виникає при зниженні споживання вуглеводів і жирів в їжі одночасно зі збільшенням споживання білків. В організмі починають утворюватися так звані кетонові тіла, що утворюються розпадом жирової тканини. Ці кетонові тіла замінюють початкові вуглеводи як джерело енергії (які досі були основним джерелом енергії організму у формі глюкози). Ваш організм починає переважно спалювати запасені жири, що призводить до зменшення ваги за рахунок жирової тканини, а не м`язової маси.

Організм досягає стану кетозу приблизно через 2-3 дні після встановлення відповідних умов.

Під час кетозу відбувається не тільки спалювання видимого підшкірного жиру, але й набагато небезпечнішого внутрішнього, або вісцерального, жиру, який оточує внутрішні органи і заважає їхній природній функції. Кетоза має позитивний вплив на організм, знижуючи рівень "поганого" холестеролу LDL і підвищуючи рівень "корисного" холестеролу HDL. У організмі в кетозі виробництво інсуліну як гормону розщеплюючого жири зменшується, а також збільшується чутливість організму до цього гормону, що сприяє профілактиці або лікуванню діабету.

Дослідження підтвердили, що кетозу, завдяки вищевказаному, не супроводжує відчуття голоду і бажання їсти солодке, а навпаки, викликає почуття гарного настрою та напливу енергії, іноді називаного також як "відчуття благополуччя".

Було доведено, що кетоза є повністю природним і безпечним станом для здорового організму.

 

Не плутайте кетоз і кетоацидоз

При поверхневому вивченні кетозу, зокрема в непрофесійних джерелах, часто можна зустріти опис кетозу як небезпечного стану, що загрожує організму. Однак майже завжди тут мається на увазі сплутування слів "кетоз" і "кетоацидоз". Кетоацидоз - це стан організму, який розвивається у людей з недостатнім виділенням гормону інсуліну або з підвищеною інсуліновою резистентністю (тобто у діабетиків). Рівень кетонових тіл у цих осіб перевищує межовий показник, що є дуже небезпечним для людини.

 

Зменшення ризику ефекту йо-йо

При звичайних дієтах з метою зниження ваги виникає значний ризик того, що тіло, хоч і втрачає вагу, але велика частина цього зменшення стосується м`язової тканини. Після закінчення дієти та повернення до звичайного харчування тіло має складності з адаптацією до нового надходження енергії, яку знову починає зберігати, і існує значний ризик розвитку так званого ефекту йо-йо.

Основною перевагою протеїнової дієти є той факт, що ризик наступного ефекту йо-йо значно зменшується.

 

Функціонування ESSENS Keto

У пакунках ESSENS Keto ви отримаєте все необхідне для успішного перебігу протеїнової дієти. Всі продукти ESSENS Keto мають знижений вміст цукрів і високий вміст білків. За допомогою комбінації продуктів ESSENS Keto в організмі відбудеться запуск кетозу.

Тіло припинить спалювати вуглеводи і "переключиться" на режим спалювання жирової тканини. Оскільки звичайний енергетичний розхід організму значний, жирові запаси, що накопичені по тілу, почнуть швидко зникати, і тіло помітно схудне. Під час ESSENS Keto тіло також буде спалювати і інші довгостроково накопичені речовини, включаючи токсичні, що сприяє природній детоксикації організму.

Збалансований склад продуктів ESSENS Keto гарантує швидкий перебіг, а оптимальний вміст білків забезпечує, що ви справді схуднете лише від надлишкової жиру. Склад продуктів серії ESSENS Keto також включає збалансоване співвідношення вітамінів, мінералів та мікроелементів, необхідних для правильної функції організму.

Вам не потрібно рахувати калорії або стежити за співвідношенням поживних речовин, ми зробили це за вас. Без голодування і турботи про те, що їсти далі.

Перебіг дієти ESSENS Keto розділений на 3 послідовні фази, завдяки яким ви не тільки схуднете, а й збережете вагу. Достатньо лише дотримуватись основних правил ESSENS Keto.

 

Основні правила ESSENS Keto

ПИТНИЙ РЕЖИМ Мінімум 2,5 - 3 л води або незасоленої рідини щодня. Кава, чорний або зелений чай дозволені у ліміті 4 чашок на день. Дозволена лише чорна кава без молока і цукру. Достатній прийом рідини забезпечує правильне виведення відходів з організму. Порада: якщо ви належите до тих, хто має проблему контролювати споживання рідини, підготуйте заздалегідь 2 пляшки води по 1,5 літра на ранок, і в кінці дня обидві пляшки повинні бути порожні.

СПОЖИВАННЯ ОВОЧІВ Споживайте принаймні 300-500 г вибраних "дозволених" овочів, максимум 1000 г на день. Дозволені овочі відрізняються для кожної фази ESSENS Keto. Докладний список дозволених овочів наведений нижче в розділах, присвячених детальному опису кожної фази. Овочі можна споживати як гарнір до протеїнових страв або між прийомами їжі. Примітка: страви, приготовані з дозволених овочів, споживаються ДОДАТКОВО до порцій ESSENS Keto, а не ЗАМІСТЬ них!

РЕГУЛЯРНІСТЬ В ЇДЛІ Інтервал між окремими протеїновими прийомами їжі повинен бути приблизно 3 години. Перший прийом їжі в день протягом півгодини після пробудження, а останній - не пізніше, ніж за дві або три години до сну. Приклад: ви прокидаєтеся о 7:00 - перший прийом їжі (сніданок) о 7:30, наступний прийом їжі (перекус) о 10:30, обід о 13:30, потім перекус о 16:30, за ним вечеря о 19:30.

 

Чого слід уникати під час ESSENS Keto

Не забувайте, що кето-дієта дуже чутлива до вуглеводів і потрібно уникати їх у будь-якій формі. Навіть один шматок хлібу може містити 15-20 г вуглеводів, що зупинить кето-дієту на кілька днів, і це було б шкідливо. Запуск дієти зайняв би знову 2-3 втрачені дні.

Не забувайте, що навіть інакше "здорові" вуглеводи і крохмалі заборонені під час дієти. Не споживайте жодних солодких напоїв або соків. Уникайте солодощів, чіпсів або солоних випічки. Заборонено споживання меду, фруктів і молочних продуктів.

Під час дієти уникайте споживання алкоголю навіть у обмеженій кількості. У деяких фазах зменшення заборонені деякі види овочів. Заборонені також гарніри, включаючи рис і картоплю.

Нехай вас не турбує, всі обмеження діють лише протягом періоду зменшення ваги, після завершення дієти в межах звичайного раціонального харчування ви зможете повернутися до більшості з них у розумних кількостях.

 

Рухова активність в рамках ESSENS Keto

Протеїнова дієта є відповідною для осіб з обмеженою руховою активністю та неспортсменів.

Спортивна активність під час перших двох фаз дієти не є необхідною. Вона поступово вводиться лише в останній третій фазі кето-дієти і продовжується в звичайному житті після зменшення ваги.

Тому не плануйте нові спортивні активності протягом перших двох фаз ESSENS Keto. Проте, якщо ви звикли до певної фізичної активності перед дієтою, ви можете її зберегти, але розраховуйте на те, що ваша продуктивність буде обмежена на 40% через обмежений прийом енергії. Тому плануйте свою фізичну активність з усвідомленням цього обмеження. Ваша продуктивність повернеться, коли ви перейдете після закінчення дієти до звичайного раціонального харчування.

 

Чи безпечний кетоз?

Так, для здорового організму короткотривала кетоза, викликана зниженням ваги протягом приблизно 12 тижнів, є повністю безпечною. Навпаки, зменшення вмісту жирів у тілі приносить організму корисні ефекти.

Варто усвідомити, що ожиріння та надмірна вага є ризиковими факторами для розвитку багатьох захворювань, таких як цукровий діабет 2-го типу, захворювання серця та судин, захворювання суглобів і деякі види раку.

Довготривала надмірна вага становить для вашого організму набагато більше навантаження, ніж короткотривала харчова кетоза. Зменшення ваги, навпаки, принесе тілу довгострокові переваги. Кетоза є природним станом організму, а здорова печінка та нирки, які є основними "очисними" органами, допоможуть справитися з нею, видаляючи шкідливі речовини з організму.

Для здорового організму зниження ваги за допомогою білкової дієти є безпечним. Однак існують деякі захворювання та стани організму, коли використання такої дієти є протипоказаним.

Це, зокрема, такі:

 • Усі захворювання сечових шляхів
 • Усі захворювання печінки
 • Захворювання жовчного міхура, кишківника та шлунково-кишкового тракту
 • Діабет
 • Хвороба Крона, виразковий коліт
 • Захворювання серця та кровоносної системи - інфаркт міокарда, порушення серцевого ритму, стенокардія
 • Інсульт
 • Онкологічні захворювання
 • Подагра
 • Порушення функції щитоподібної залози
 • Розлади харчування - булімія або анорексія
 • Алергія на будь-яку складову продукту
 • Вагітність та годування грудьми
 • Вік до 18 років

Якщо ви добре знайомі зі своїм станом здоров`я і не маєте жодного з вищезазначених захворювань, то протеїнова дієта буде вам підходити.

Якщо ви не впевнені, проконсультуйтеся з вашим лікарем щодо впровадження протеїнової дієти.

Навіть якщо кетоз - це повністю фізіологічний стан організму, під час його перебігу можуть виникати різні небажані ефекти в різній мірі, і вам потрібно бути на це готовими.

 

Несприятливі та специфічні ефекти білкової дієти

Частіше сечовиділення Коли тіло виводить речовини, які утворюються при спалюванні жирової тканини, і в зв`язку з водоутратою, збільшується потреба у сечовиділенні. Це абсолютно нормально, особливо в першій половині режиму зниження ваги. Тому важливо пити достатню кількість води і безцукрових напоїв протягом усього періоду зниження ваги у кількості 2,5 - 3 літра на день.

Втома, головний біль та голод Ці симптоми зазвичай спостерігаються на початку періоду зниження ваги. До цього часу ваше тіло звикло отримувати значно більше вуглеводів з їжею. Тіло може спочатку реагувати на зниження рівня цукру в крові відчуттям голоду, бажанням солодкого, головним болем і втомою. Ці відчуття зазвичай зникають протягом 2-3 днів з розвитком кетозу. Якщо ці симптоми виникають, дайте своєму організму більше відпочинку. При головному болі ви можете прийняти звичайний анальгетик.

Запор та пронос Запор зазвичай пов`язаний з тим, що організм не звик приймати рекомендовану кількість клітковини. Дотримуйтесь рекомендованої кількості рідини (2,5 - 3 літра на день), організм поступово звикне до прийому клітковини, і запор зникне. Не плутайте запор зі зменшенням об`єму калу. Пам`ятайте, що організм отримує загалом менший обсяг їжі, і частота "великої потреби" зменшується.

При радикальній зміні раціону може виникнути протилежна проблема - пронос. Він іноді виникає як неприємний супутник зменшення вуглеводів у раціоні. При звиканні організму до нового режиму, пронос також зникне. Якщо виникає пронос, додайте до раціону 1-2 столові ложки якісної оливкової олії щодня. Проте пронос не повинен тривати довше 2-3 днів. Якщо він триває довше, зверніться до нашого спеціаліста або лікаря.

Смак металу, металічний присмак чи сухість в роті Хоч цей ефект є неприємним, він, як правило, свідчить про правильний процес кетозу. Його можуть спричинити часткове випаровування організму і виробництво кетонових тіл, які мають специфічний смак. Жувальна гумка без цукру або свіжа м`ята в роті легко справляться з цією проблемою.

Втома або слабкість Спочатку ваше тіло було звикле до того, що його енергетичні потреби задовольнялися вуглеводами у формі швидкодоступної глюкози. Кетонові тіла, які замінюють вуглеводи під час кетозу, не є такими швидкодоступними, і тіло мусить витратити певну кількість зусиль, щоб їх використати. Спочатку тіло протестує і "вимагає" вуглеводів, які були б швидкодоступні. Це може проявитися як втома, легка слабкість або голод. З розвитком кетозу і наявністю кетонових тіл ці прояви зникають. Якщо вони з`являються на початку, не забувайте споживати дозволену кількість овочів, що становить принаймні 500 г. Крім того, ця кількість овочів також допомагає "наповнити" шлунок, а відчуття насичення шлунку призводить до "вимкнення" одного з рецепторів, які спричиняють почуття голоду. Завжди дотримуйтеся режиму пиття (2,5-3 літри води на день).

Зміни менструального циклу Швидка втрата гормонально активної жирової тканини може винятково призводити до тимчасових змін у менструальному циклі у чутливих жінок. Зазвичай виправлення відбувається протягом наступних двох циклів. Якщо після трьох місяців ваш цикл є неправильним, проконсультуйтеся з гінекологом щодо свого стану.

 

Найпоширеніші помилки в роботі з ESSENS Keto

Успіх ESSENS Keto залежить від строгого дотримання режиму, що робить його досить простим, але водночас трохи вразливим до помилок. Деякі на перший погляд незначні проступки можуть серйозно нарушити успішний перебіг дієти. Щоб цього не сталося, давайте пригадаємо деякі часто повторювані помилки.

Порушення регулярного постачання білків та інших речовин! Іноді в процесі дієти ми відчуваємо, що ми достатньо ситі (не голодні) і нам достатньо лише 3 або 4 порцій продуктів ESSENS Keto. Це основна помилка, яку потрібно уникати. Якщо ми не будемо регулярно постачати організму білки у рамках 5 прийомів їжі на день, організм знайде їх де-небудь із м`язової тканини, і ми будемо схудати, втрачаючи м`язову масу. Саме цьому ми запобігаємо регулярним споживанням продуктів ESSENS Keto, які ніколи не пропускаємо.

Не дотримання питного режиму! Видалення відходів з організму є основою тривалої редукції, тому необхідний питний режим. Якщо ви маєте проблему оцінити кількість рідини, виміряйте її заздалегідь. Якщо в процесі ESSENS Keto ви маєте головний біль, часто це викликано недостатнім приймом рідини.

Підсолодження напоїв, чаю та кави цукром або медом! Навіть найменша кількість вуглеводів, що перевищує ліміт, що міститься в продуктах ESSENS Keto, руйнує дієту. Велика кількість цукру міститься також у фруктах, тому вона заборонена в білковій дієті. Одноразовий прийом вуглеводів, хоч і не назавжди псує дієту, але для повторного запуску кетозу знову знадобиться 2-3 дні.

І крохмаль також належить до вуглеводів (більш точно - до полісахаридів)!

Міркування, що одна булочка не може завдати шкоди, є повністю помилковим. Навпаки, хліб (включаючи повнозерновий) надійно зупиняє розпочату кетозу. Будьте уважні.

Споживання алкоголю, навіть у помірній кількості, шкодить дієті! Алкоголь містить сховані калорії і цукри. Те, що є здоровим і нормальним у повсякденному житті (наприклад, 2 дл сухого червоного вина щодня), не входить до складу протеїнової дієти. Особливо уникайте регулярного споживання невеликих кількостей вина або пива, оскільки це значно сповільнює дієту на тривалий період. Це обмеження не є постійним і стосується лише періоду дієти; після завершення дієти ви зможете продовжувати насолоджуватися улюбленим склянкою.

Мале споживання овочів! Пам`ятайте, що овочі, разом з продуктами ESSENS Keto, мають кілька функцій. По-перше, вони наповнюють шлунок, який звик до більшого обсягу їжі, тим самим сприяючи відчуттю ситості і відсутності голоду. Крім того, вони забезпечують правильну роботу кишечнику, щоб він був готовим перетравлювати звичайну їжу після закінчення дієти. Не на останньому місці вони також розширюють смаковий асортимент вашого раціону. Дайте шанс овочам і споживайте щонайменше 300-500 г дозволених овочів протягом дня.

Повернення до поганих харчових звичок після закінчення дієти! Те, що ви пройшли протеїнову дієту і зменшили свою вагу, є чудовим досягненням. Пам`ятайте, що ваша надлишкова вага мала свої причини, часто пов`язані з нерегулярним харчуванням або незбалансованим складом їжі (занадто багато вуглеводів і жирів, всього 2 прийоми їжі на день, занадто солодкі напої тощо). Не повертайтесь до цих звичок, і підтримання ваги буде легким завданням.

 

Після дієти

Скидання зайвої ваги буде першим і вирішальним кроком до загальної зміни харчових звичок. Протягом періоду зниження ваги ваш організм повинен звикнути до регулярного харчування та достатнього споживання рідини. Після закінчення дієти сплануйте регулярну фізичну активність, яка буде супроводжувати вас на протязі тривалого часу. Протягом 3 фази зниження ваги ознайомтесь з основними принципами раціонального харчування, які допоможуть вам довготривало підтримувати досягнуті результати. Пам`ятайте про основні принципи і знайте, що після збиття зайвої ваги ви будете почуватися набагато краще.

 

Тепер ви дізналися, що таке протеїнова дієта, які є її основні принципи і правила. Ви знаєте, як працює кетоз, що дотримуватися і від чого утримуватися. Зараз перегляньте посилання на хід дієти, де ви дізнаєтесь більше про кожну з фаз ESSENS Keto.

 

Більше
Наші продукти
ESSENS KETO - ФАЗА 1

15 765,00 ₴

на складі
ESSENS KETO - ФАЗА 2+3

15 145,00 ₴

на складі
Схожі товари
КЕТО ОМЕГА 3-6 - харчова добавка

915,00 ₴

на складі
Essens Keto шейкер

180,00 ₴

на складі
Деталі білкової дієти
БАНАНОВО-ПОЛУНИЙЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ШОКОЛАДНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ГОРІХОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ВИШНЕВО-ВАНІЛЬНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ESSENS KETO
КАША БЕКОН
КАША БЕКОН

2 140,00 ₴

на складі
ВАНІЛЬНА КАША

2 140,00 ₴

на складі
ОМЛЕТ З БЕКОНОМ

1 845,00 ₴

на складі
ГРИБНИЙ ОМЛЕТ

1 845,00 ₴

на складі

Протеїнова дієта ESSENS КЕТО складається з 3 фаз однакової тривалості (кожна фаза триває 4 тижні). Для отримання інформації про те, як працює дієта, спочатку відвідайте вкладку Про ESSENS Keto.

Всі етапи засновані на поєднанні білкових страв з меню ESSENS Keto і разом з ними на споживанні вибраних видів дозволених овочів разом зі здоровими жирами (в обмеженій кількості).

Для всіх 3 фаз є деякі загальні правила, які застосовуються для всієї дієти.

Регулярність прийому їжі
Вживання овочів
Питний режим
Регулярність їди
Всі страви ESSENS Keto розроблені з підвищеним вмістом білка, зниженим вмістом цукру та оптимальною кількістю жирів, забезпечуючи організм необхідними вітамінами, мінералами та мікроелементами, необхідними для роботи дієти. Окремі страви можна вільно комбінувати одна з одною.
Вживання овочів
На додаток до 5 щоденним прийомам їжі можна побалувати себе 500-1000 г дозволених овочів в окремі фази. Види овочів, дозволених на кожній фазі, різні. Дозволені овочі не замінюють окремі прийоми їжі ESSENS Keto, а є їх важливою частиною
Питний режим
Для правильного функціонування дієти необхідно дотримуватися питного режиму 2,5 – 3 л несолодкої рідини на добу. Особливо підходять чиста вода, мінеральна вода без аромату, зелений і трав’яний чай. Ви також можете побалувати себе фруктовим чаєм (але не зі свіжих фруктів чи концентрату). Любителі кави та чорного чаю можуть ласувати ними, але намагайтеся, щоб вони споживали в цілому близько 4 чашок на день (тобто загалом близько 800 мл кави або чаю). Не підсолоджуйте напої цукром або медом.
Дієтичні добавки
ESSENS Keto думає про правильне функціонування вашого організму не тільки під час скорочення, а й після нього. Не забувайте використовувати омега-добавки Ketoferm і Ahiflower, які входять до складу пакетів Essens Keto, один раз на день. Це гарантує оптимальний стан організму і правильне функціонування травної системи.
Чого уникати
Кетоз чутливий до вуглеводів у раціоні, і якщо ви споживаєте їх більше, білкова дієта може бути неефективною. Наприклад, один класичний круасан або одне пиво можуть припинити кетоз, оскільки ці продукти насичені вуглеводами. Початок кетозу триває ще 2-3 дні. Протягом білкової дієти слід уникати всіх продуктів з високим вмістом вуглеводів або жирів. В основному це солодощі, кондитерські вироби, чіпси та солоні закуски, випічка, холодне нарізка, делікатеси, міцні напої, підсолоджені лимонади, соки тощо. Однак на деяких етапах білкової дієти заборонено вживати деякі молочні продукти, фрукти, деякі овочі, рис і, наприклад, картоплю. Список неприпустимих продуктів для білкової дієти був би набагато ширшим, ніж список допустимих. Тому ми перераховуємо дозволені продукти для кожної окремої фази.
Фізична активність
Протеїнова дієта є підходящим типом дієти для зниження навіть для людей з обмеженими рухами або без спорту. Якщо ви хочете займатися спортом, на першому етапі можна продовжувати заняття, до яких організм звик, але не рекомендується вводити нові види спорту. Продовжуючи заняття спортом, розраховуйте на те, що спортивні показники під час дієти досягнуть приблизно 50-60% від нормальної продуктивності, до якої ви звикли. Після закінчення дієти працездатність повертається до норми.
Кето-фаза ESSENS
1.
1 ЕТАП – ЗНИЖЕННЯ

Ви отримаєте все необхідне для цього етапу в базовому пакеті ESSENS Keto. Це найбільш ефективна і сувора фаза скорочення, під час якої відбувається найбільша втрата жирової тканини. Його мета — запустити в організмі процес, який називається кетоз, при якому організм починає черпати енергію із накопиченої жирової тканини. Правильно налаштований кетоз не супроводжується голодом або нестачею енергії. Для його індукування в організмі потрібно приблизно 2-3 дні.

Перша фаза триває 4 тижні.

На цій фазі ви досягнете зниження в 60-70% від загального запланованого зниження.

Протягом першої фази ESSENS Keto ви будете споживати лише 5 разів на день білкові страви з асортименту ESSENS Keto, до яких дозволено додавати відповідну кількість овочів разом з достатнім обсягом рідини.

Необхідно щодня вживати від 2,5 до 3 літрів несолодкої рідини.

Білкова їжа У першій фазі ви будете комбінувати лише 5 страв з пакету ESSENS Keto протягом дня, разом з дозволеними овочами, які можна вживати між ними або разом з ними. Перший прийом їжі рекомендується через близько 30 хвилин після пробудження, а наступні страви через інтервали приблизно по 3 години. Всі страви можна замінювати одна на одну і комбінувати залежно від вашого смаку.

Овочі Протягом дня ви також повинні споживати достатню кількість дозволених овочів разом з наведеними стравами. Рекомендована кількість овочів становить від 500 до 1 000 грамів. Терпимість до кількості овочів є значною і залежить від вашого смаку. На початкових етапах дієти рекомендується використовувати звичайні кухонні ваги для вимірювання маси овочів, щоб мати контроль над їхнім споживанням.

Пам`ятайте, що овочі споживаються додатково до страв з асортименту ESSENS Keto, а не замість них.

Включайте овочі як гарнір або між окремими стравами.

Дозволені овочі на першому етапі Артишок, броколі, селера (бульбова і черешкова), кабачки, цикорій, всі види грибів (свіжі і заморожені), цвітна капуста, капуста, редис і редька, огірок салатний, шпинат, квасоля, капуста (капуста і квашена без додавання цукру), фенхель, спаржа, баклажани, польова зелень, крес-салат, всі види зеленого салату, всі види пряних трав.

Коригування дозволених овочів Крім сирих овочів, ви також можете використовувати теплову обробку для їхньої приготування, яка збереже мінерали та вітаміни.

Ми рекомендуємо, зокрема:

 • приготування на пару
 • тушкування
 • запікання в духовці (сухе обсмажування без додавання жирів)
 • гриль
 • обсмажування на сковороді
 • бланшування (нетривале кип`ятіння в гарячій воді з подальшим охолодженням у крижаній воді)

Приправи Для підкреслення смаку і аромату приготовлюваних овочів, ми можемо в обмеженій мірі використовувати такі приправи. Ви також можете рознообразити свої страви ESSENS Keto та овочі, або як самостійну насолоду, насолодитися наступними додатковими інгредієнтами:

 • за смаком: сіль, перець, свіжа зелень, спеції, соєвий соус
 • максимум 1 чайна ложка на порцію: лимонний сік, бальзамічний оцет, винний оцет, гірчиця, сушена цибуля, сушений часник, свіжий імбир
 • максимум 2 столові ложки якісної олії на день (наприклад, для смаження на грилі або пасерування овочів): оливкова, ріпакова, лляна, кокосова, гарбузова, соняшникова
 • максимум 2 столові ложки на день (для урізноманітнення страв та овочів або як самостійні ласощі): мигдаль, тертий кокос, фундук, бразильські горіхи, гарбузове насіння, насіння льону Пропозиція дозволених овочів, приправ та способів приготування широка навіть у першій, найстрогішій фазі. Не бійтеся експериментувати з приготуванням за вищезазначеними принципами.

Пропозиція дозволених овочів, приправ та способів приготування широка навіть у першій, найстрогішій фазі. Не бійтеся експериментувати з приготуванням за вищезазначеними принципами.

Поради З дозволених видів овочів (особливо кольрабі, броколі, кабачки, селера) можна приготувати чудовий суп шляхом варіння, подрібнення та наступного приправлення за вищезазначеними правилами. Теплий суп чудово задовольнить ваші смакові пупочки, і його можна приготувати в більшій кількості та зберігати в холодильнику.

Приклад: На вечерю ви збираєтеся приготувати наш грибний омлет ESSENS, чому б не доповнити його 250 г шпинату, приправленого сушеним часником. Найсмачніша вечеря у світі. Чому б не мати в холодильнику натертий салатний огірок з перцем, сіллю, невеликою кількістю оцту або лимонного соку і їсти його в перервах між прийомами їжі. На початку дієти, коли з`являється бажання їсти, це швидке рішення.

 

Більше
2.
2 ЕТАП – СТАБІЛІЗАЦІЯ

Цей етап необхідний для запобігання так званого ефекту йо-йо дієти. Все необхідне для 2-го етапу дієти можна знайти в пакетах ESSENS Keto. Продовжується значне скорочення жирової тканини. Мета – стабілізувати організм у споживанні звичайних продуктів, багатих білком, разом із їжею ESSENS Keto.

2. фаза триває знову 4 тижні, тобто такий самий період, як і перша фаза.

У цій фазі ви зменшуєте 20-30% запланованого загального втрати ваги.

На відміну від першої фази, ви замінюєте 2 прийоми їжі ESSENS Keto звичайними продуктами, багатими на протеїни. Решта 3 роздільних прийоми їжі залишаються ESSENS Keto. Залишається споживання 5 прийомів їжі на день. Важливо споживати 2,5-3 літри незакислених рідин на день.

<bМеню може виглядати наступним чином: 8:00 ESSENS Keto каша, 11:00 ESSENS Keto коктейль, 14:00 звичайна їжа, багата на протеїни, 17:00 ESSENS Keto коктейль, 20:00 звичайна їжа, багата на протеїни.

Ви все ще можете скласти меню за вашим бажанням і замінити будь-який роздільний прийом їжі, але, якщо це можливо, рекомендується замінити обід і вечерю.

Загальна їжа з високим вмістом білка для другої фази Що ми розуміємо під терміном "звичайна, багата на протеїни їжа"? Це страви, складені з звичайних продуктів, але вони все ще мають високий вміст білків, низький вміст цукрів та збалансований вміст жирів.

У другій фазі ESSENS Keto ми замінюємо 2 роздільні прийоми їжі одним з наступних продуктів у вказаній кількості (у сирому вигляді):

 • 100 г будь-якої яловичини
 • 150 г курки або індички (без шкіри)
 • 150 г білого тофу
 • 100 г будь-якої свіжої риби
 • 100 г кролика або оленини
 • 100 г печінки птиці
 • 3 курячих яйця
 • 100 г сейтану або темпе
 • 200 г кисломолочного сиру
 • 150 г морепродуктів
 • 100 г моцарели
 • 150 г балканського сиру
 • 100 г нежирної шинки без кісток
 • 150 г жирного сиру

Звичайні, багатобілкові страви готуємо таким чином, щоб зберегти їхню харчову цінність. Наприклад:

 • варіння
 • приготування на пару
 • запікання в духовці (сухе)
 • тушкування
 • смаження на грилі (можна використовувати дозволену кількість олії)
 • смаження на сковороді (можна використовувати дозволену кількість олії)

На додаток до цих продуктів ми продовжуємо споживати 500 - 1 000 г дозволених овочів у сирому або вареному вигляді.

Дозволені овочі для другого етапу Обсяг дозволеної овочів у другій фазі розширюється в порівнянні з першою фазою додаванням деяких інших видів овочів (виділені жирним шрифтом): Артишок, брокколі, селера (коріння і стебла), цукіні, цикорій, всі види грибів (свіжі і заморожені), квасоля, капуста, редька і редиска, салатний огірок, шпинат, стручкова фасоль, капуста (савойська і квашена без додавання цукру), фенхель, спаржа, кабачок, патисон, редька, порей, рукола, всі види зеленого салату, всі види зелені, білий або червоний лук (1 шт. / день), гарбуз (100 г / день), томати (максимум 2 шт. / день), капуста (1 шт. / день), червона і зелена паприка (максимум 1 середній плід / день), лещина (3 столові ложки / день), соєві квасолі (2 столові ложки / день)

Дозволений овочів для другої фази використовується як гарнір до звичайних страв, багатих на білки, а також між окремими прийомами їжі, як це було в першій фазі. Овочі споживаються сирими або теплово обробленими, так само як у першій фазі.

Приправи Pro zvýraznění chutě a vůně připravované zeleniny, můžeme v omezené míře použít stejná dochucovadla a pochutiny ve stejném množství jako je uvedeno v první fázi.

Для підкреслення смаку і аромату приготовлюваних овочів можна обмежено використовувати такі самі ароматизатори і додатки у тих же кількостях, як вказано в першій фазі. Друга стабілізаційна фаза розширює ваше меню за рахунок звичайних страв, що робить його смачнішим, проте вимагає більш складного планування щодо звичайних страв, багатих на білки. Тому завжди передивляйтеся наперед, чи маєте ви достатньо продуктів на приготування страв наступного дня. Це дуже важливо для правильної функції другої фази. Не забувайте планувати страви принаймні за день наперед.

Більше
3.
3 ФАЗА- ПЕРЕХІДНА

Це остання фаза ESSENS Keto і служить для підготовки організму до повернення до нормального раціонального харчування. Це фактично розширений 2-й етап.

Третій етап триває також 4 тижні.

Після цього остаточного етапу ESSENS дієти ваше тіло буде легше на кілька кілограмів жиру і готове повернутися до звичайного раціонального харчування.

У другому етапі ви замінили 2 страви з пропозиції ESSENS Keto звичайними стравами, багатими на білки. У третьому етапі ви заміните ще одну страву. Таким чином, ваш раціон на третьому етапі складатиметься з 2 порцій з пропозиції ESSENS Keto і з звичайних страв, багатих на білки. Як і на другому етапі, ви самі вирішуєте, які страви замінити, але, якщо можливо, спробуйте замінити сніданок, обід і вечерю.

На третьому етапі залишаються ті ж основні правила, що і на попередніх етапах: споживання їжі 5 разів на день, споживання дозволених овочів у кількості 500-1000 грамів і достатнє споживання незацукрованих рідин у кількості 2,5-3 літри на день.

Дозволені овочі на третій фазі
Дозволені види овочів у третьому етапі знову розширюються (жирним шрифтом виділені): Артишок, броколі, селера (клубні корені та стебла), кабачок, цикорій, всі види грибів (свіжі або заморожені), кольраби, капуста, редька та редис, салатний огірок, шпинат, стручкові фасолі, капуста (свіжа та квашена без додавання цукру), фенхель, спаржа, баклажани, патисони, ревень, печериці, всі види зелених салатів, всі види трав, білий або червоний лук (1 шт. на день), гарбуз (100 г на день), томати (максимум 2 шт. на день), капуста (1 шт. на день), червона або зелена паприка (максимум 1 середній плід на день), авокадо (1/2 шт. на день), чорнослив (3 столові ложки на день), соєві проростки (2 столові ложки на день), червоний буряк (1 менший шматочок на день), морква (1 середній шматочок на день), кукурудза (4 столові ложки на день), горох (4 столові ложки на день), коренева петрушка (1 середній шматочок на день).

Звичайні страви, багаті на білки, для третього етапу:
Список та приготування звичайних страв залишаються такими ж, як у другому етапі.

Приправи Для підсилення смаку та аромату готових овочів можна використовувати ті ж ароматизатори та приправи в обмеженій кількості, що й на першому етапі.

 

Більше
Перед початком дієти обов'язково прочитайте закладку "Про ESSENS Keto", щоб уникнути непотрібних помилок та забезпечити оптимальний результат втрати ваги.
Наші продукти
ESSENS KETO - ФАЗА 1

15 765,00 ₴

на складі
ESSENS KETO - ФАЗА 2+3

15 145,00 ₴

на складі
Схожі товари
КЕТО ОМЕГА 3-6 - харчова добавка

915,00 ₴

на складі
Essens Keto шейкер

180,00 ₴

на складі
Деталі білкової дієти
БАНАНОВО-ПОЛУНИЙЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ШОКОЛАДНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ГОРІХОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ВИШНЕВО-ВАНІЛЬНИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 615,00 ₴

на складі
ESSENS KETO
КАША БЕКОН
КАША БЕКОН

2 140,00 ₴

на складі
ВАНІЛЬНА КАША

2 140,00 ₴

на складі
ОМЛЕТ З БЕКОНОМ

1 845,00 ₴

на складі
ГРИБНИЙ ОМЛЕТ

1 845,00 ₴

на складі

Під час першої фази зниження ваги з ESSENS Keto ми вживаємо 5 разів на день білкову їжу з пакета ESSENS Keto + дозволені на першій фазі овочі.

На фазі 2 ви харчуватиметеся 3 рази на день білковою їжею з пакету ESSENS Keto + 2 рази на день звичайною їжею, багатою на білок. І знову овочі, дозволені у другій фазі.

У фазі 3 ESSENS Keto ви будете харчуватися 2 рази на день білковою їжею з пакету Essens Keto + 3 рази на день звичайною їжею з високим вмістом білка і продовжувати їсти додаткові овочі, дозволені у фазі 3.

Приклади рецептів для 2-ї та 3-ї фази ESSENS KЕТО
Не бійтеся експериментувати та поєднувати інгредієнти.
ілюстративне зображення
Грудка індички на грилі з кабачками та грибами
інгредієнти:
базилік (за смаком) грудка індички (100 г) гриби (100 г) кабачки (100 г) оливкова олія (2 ст.л.) лимонний сік (1 столова ложка) сіль і перець
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Бургер з яловичини з пюре з цвітної капусти
інгредієнти:
фарш яловичий (100 г) цвітна капуста (150 г) часник (1 зубчик) яйця (1 шт.) оливкова олія (1 столова ложка) цибуля цибуля (1 столова ложка) коріандр (1 чайна ложка) зелена цибуля (2 ст.л.) перець і сіль
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Фаршировані гриби портобелло з індичкою (або яловичиною) і балканським сиром
інгредієнти:
• гриби портобелло (2 шт.)

• фарш із яловичини або індички (100 г)

• балканський сир (50 г)

• помідор (1 шт.)

• часник (1 зубчик)

• ½ червоної цибулі, олія (1 ст. л.)
• чебрець (за смаком), перець та сіль
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Запечена брокколі з яйцями та сиром
інгредієнти:
• броколі (200 г)

• яйця (2 шт.)

• балканський сир / сир фета (50 г)

• оливкова олія (1 ч. л.)
• перець та сіль
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Запечений лосось зі спаржею та базиліком
інгредієнти:
• лосось (100 г)
• зелена спаржа (150 г)
• оливкова олія (2 ст. л.) • орегано базилік (за смаком)

• перець та сіль
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Різотто із цвітної капусти
інгредієнти:
• індичка або куряча грудка (100 г)

• цвітна капуста (300 г)
• цибуля (1 шт.)

• оливкова олія (2 ст. л.)

• помідори чері (4 шт.)

• базилік та чебрець за смаком

• сіль та перець
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Смажений тофу з баклажанами та цукіні
інгредієнти:
• тофу (150 г)
• цукіні (100 г)
• баклажан (100 г)
• оливкова олія (2 ст. л .)

• чебрець, розмарин, орегано (за смаком)

• сіль та перець
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Зелена квасоля з шинкою
інгредієнти:
• стручкова квасоля (300 г)

• пісна шинка (100 г)

• часник (1 - 2 зубчики)

• оливкова олія (2 столові ложки)

• сіль та спеції за смаком
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Форель на грилі з рисом із цвітної капусти
інгредієнти:
• філе форелі чи іншої риби (100 г)

• цвітна капуста (200 г)
• оливкова олія (2 ст. л.)

> • весняна цибуля (50 г)

• помідори чері (4 шт.)

• свіжий коріандр (1 ч. л.)

• куркума (за смаком)

• перець та сіль.
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Салат з авокадо, свіжих овочів і сиру (Легкий і смачний салат, яким можна побалувати себе з інших дозволених овочів)
інгредієнти:
сир (200 г) огірок (100 г) авокадо (½) помідор (1 шт.) червоний перець (1 шт.) цибуля зелена або червона цибуля (1 шт.) оливкова олія 1 ч. л сіль і перець
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Спагетті з цукіні з куркою та пюре з авокадо
інгредієнти:
куряче м'ясо (150 г) кабачки (300 г) авокадо (½) зелена цибуля (1 шт.) часник (1 зубчик) оливкова олія (2 ст.л.) базилік за смаком лимонний сік (1 столова ложка)
Покроковий рецепт
ілюстративне зображення
Салат з тунця з цибулею і яйцями
інгредієнти:
тунець у власному соку (100 г) яйця (2 шт.) стебла селери (50 г) червона цибуля (1 шт.) оливкова олія (1 столова ложка) перець і сіль
Покроковий рецепт
Barbara
ID: 920060575
05.04.2024, 11:11

Ragazzi ...SPETTACOLARE 5 SETTIMANE 16 KG.NON CI POTEVO CREDERE!!!! CHE MERAVIGLIA AVER PERSO TANTI CENTIMETRI E SENTIRSI IN FORZE ALLEGRA E MAI STANCA ....!!!!TOOOPPPISSIMOOO!!!!
LA PRIMA SETTIMANA AMMETTO È STATA DURA MI MANCAVA LA PIZZA ...MA COL RICETTARIO HO RIMEDIATO ALLA GRANDE ED È STATO SUPER ...CUCINARE E MANGIARE BENE E DIMAGRIRE
GRAZIE KETO !!!MA SOPRATTUTTO ...?
GRAZIE ESSENS❤️❤️❤️❤️❤️

Daniele
ID: 920085052
30.05.2023, 19:38\"Da 171kg a 85kg: il mio percorso di trasformazione grazie ad Essens! Finalmente mi sento davvero un\'altra persona

Marco
ID: 920023866
26.05.2023, 08:47

Ho fatto tante diete nella mia vita ma questo programma e una bomba in 3 settimane 10 kg mi sento diverso più energico passati attacchi di fame ,e la notte dormo una meraviglia ,consiglio al 1000x1000

ΜΑΡΙΑ
ID: 880007581
13.03.2023, 13:32

τέλειο

NATALIYA
ID: 10053310
02.11.2022, 20:41

За два тижні -13 кг.Результат просто вражає.Смачні коктейлі та каші.А бонус?-широкий та різний асортимент

Phoebe Janssens
ID: 1010070814
13.08.2022, 13:46

Ik ben nu 9 weken bezig met het keto-dieet en ben er zeer content van.
De eerste week was de moeilijkste maar daarna ging het steeds beter en beter, ik ben ondertussen 13 kilo kwijt en voel mij veel beter , fitter en heb weer energie gekregen. Ik raad het ook aan mensen die nog twijfelen. Mijn huisarts was er op tegen dat ik het keto-dieet ging doen maar mijn cardioloog had geen bezwaar. Ik ben zeer blij dat ik dit dieet begonnen ben en dat mijn gezondheid ook met sprongen weer vooruit gaat.

Ιωάννα
ID: 930007242
02.07.2022, 12:24

Γεια σας αγαπητοι
Ειμαι η Ιωάννα 50 ετων με ρυθμισμένο υποθυροιδισμο χρόνια λαμβάνω Τ4 των 50.
Πρώην αθλήτρια κ ποδηλάτης. Προ 8 ετών έμεινα έγκυος απέκτησα υποθυροιδισμο κ δυσκολευομουν να απαλαγω απο τα κιλα μου με οτι προσπαθειες κ αν έκανα herealife κτλΝα σειμειωθειοτι ως πριν την εγκυμοσυνη ολα ταχρονιαημουν 51 κιλα! Με την essens keto έχω ενθουσιαστεί ,έχω κατέβει 5 κιλά σε 8 μέρες σταμάτησαν τα οιδηματα στους αστραγάλους
μου,περπατάω ποιο ανάλαφρα τα ρούχα άρχισαν να ναι μπόλικα.,σταματησα να ροχαλιζω στον υπνο μο ,σταματησα να λαχανιαζω κ πλέονμπορω να δεσω τα κορδωνια μου αρχισαν να αναδεικνιοονται τα κοψίματα κ οι γωνίες στο σώμα κ το πρόσωπο μου

Lidia
ID: 940013831
23.06.2022, 23:35

TOTALMENTE RECOMENDABLE
No es una dieta como otras, es un estilo de vida. Desde el primer día empecé a perder volumen. Pasado el reto de 12 semanas con ESSENS KETO puedo decir que he bajado 17kg.
Estoy encantada con estos productos, de la facilidad de utilizarlos y están ricos. Me decanto por el batido de chocolate junto con el de avellanas, es espectacular.
Después de toda una vida peleando por bajar de peso, he conseguido por fin bajar tantos kilos.
Gracias por crear esta gama de productos.

Rosanna
ID: 920009637
20.05.2022, 21:28

Una dieta differente che mantiene ciò che promette .Dopo 3 settimane già persi 6 kg senza fatica,senza stress,senza fame.Una sensazione di benessere generale e una ritrovata energia. Grazie Essens ,anche stavolta hai centrato l\'obiettivo.

Romina Amato
ID: 920129066
03.05.2022, 21:37

Buongiorno,

il programma di Essens Keto è stato l\'investimento più intelligente che abbia mai fatto nella vita. Non ho MAI fame e ho perso una taglia in una settimana. Ho perso anche centimetri sulle gambe e polpacci, cosa mai successa con altre diete. Grazie per averla progettata

Ana Maria
ID: 940004365
02.05.2022, 10:31

Hola Soy Ana desde España, en dias pasados os puse una reseña de lo bien que me habia ido realizar la Essens Keto para mi perdida de peso y volumen, hoy no me podia estar de deciros que despues de una semana de haber finalizado las 3 fases de Keto, me he vuelto a pesar y mi peso y mi grasa corporal continuan bajando. Continuo haciendo dieta saludable, Essens Keto tambien me ha servido para reeducarme en mi alimentación. Em mi reseña anterior 28/04/22 mi peso habia bajado en casi 13 kg. A fecha de hoy desde el inicio de Essens Keto he bajado 14 kg. Me siento fántastica y con mucha energia, además mi autoestima ha subido, ahora cuando me miro al espejo me gusta lo que veo. Yo recomiendo este sistema 100x100.

marcela
ID: 920087112
30.04.2022, 23:54

Mi chiamo Marcela Slaba ed ho iniziato il mio percorso Keto il 3 febbraio..mi sono piaciuti subito tutti i prodotti, sia dolci che salati..e poi, tutti trasformabili a piacere nei dolci cotti o non, dei salati in pane, focacce, muffin o creppes ripieni con tante verdure deliziose .. e quando non mi andava cucinare o non avevo il tempo, preparavo semplicemente i shake o porridge o omelette in due minuti.. fantastico per i viaggi o fuori casa.. insomma molto facile, gustoso e veloce e non ho mai sentita la fame
Riguardo ai risultati ad oggi ho perso 10kg e 48 cm

Ana Maria
ID: 940004365
30.04.2022, 17:57

Durante la pandemia engordé mucho y hace unos meses me recomendaron la dieta keto. Fué muy dura para mi y terminé dejandola.

Hace tres meses empecé con Essens Keto y ha sido estupendo A parte de que he perdido 14 kg no me he tenido de pasar tiempo leyendo etiquetas de productos ni tiempo en la cocina. Lo recomiendo a todo el mundo.
Enhorabuena por el producto.

Inmaculada
ID: 940036524
30.04.2022, 12:52

He tomado Essens Keto y me han parecido unos productos maravillosos. He conseguido controlar mi peso cosa que no había podido hacer anteriormente.
El sistema es fácil de seguir y nos dan todas las pautas para poder conseguir nuestros objetivos no solo de control de peso sino para mejorar nuestra salud y estado físico.
Agradezco a Essens por crear este sistema de control de peso y quedo a la espera de próximo productos en esta gama.

Giusi
ID: 940057832
29.04.2022, 18:42

Hola a todos. Empecé Essens KETO hace dos meses y ahora estoy empezando la tercera fase. Resultado después de 56 días, 10 kg perdidos...¡Estoy super contenta! Soy mamá y decidí invertir en mi y en mi salud y estoy entusiasta con los resultado.
Esta dieta me ha ayudado en volver a tener hábitos de alimentación saludable y no picar entre comidas.
Además de la bajada de pesoy de no pasar hambre, lo más sorprendente es que he RESUELTO del todo mi problema de reflujo gastro esofageo y la ulcera estomacal que me habían provocado estos ácidos tan potentes. Ya no tengo acidez ni dolor de estómago. Estoy súper y con energía y vitalidad a tope y ahora a por la tercera fases.

Gisela Carmona Segarra
ID: 940046886
29.04.2022, 18:02

Después de haber completado mis 12 semanas con dieta keto y que haya transcurrido una semana más, puedo confirmar mis excelentes resultados: 11 kg perdidos y muchísimo volumen, además he seguido bajando peso esta semana porque todas las pautas aprendidas han venido para quedarse: sigo bebiendo mucha agua y haciendo comidas saludables con las cantidades propuestas de proteína y de verduras y muy pocos hidratos o azúcares. Me encanta poder adquirir los productos Essens Keto individualmente para poder seguir tomándome un batido para merendar y no caer en tentaciones. Muchas compañeras de trabajo y amigas que no me habían visto desde antes de mi embarazo y mi maternidad me han dicho que no se nota para nada que acabo de tener un bebé y que nunca me habían visto tan delgada y guapa. Y esa sensación es fabulosa. Bien vale la pena cuidarse con Essens Keto, ¿no?

Ana Maria
ID: 940004365
28.04.2022, 12:20

Hola he tomado Essens Keto las tres fases, y solo tengo que decir cosas buenas de este fantastico sistema de alimentación. Con el confinamiento y la menopausia cogi unos cuantos kilos de mas. Con este sistema de nutrición he conseguido bajar casi 13 kg. de grasa y mucho volumen. No he perdido masa muscular (tengo una báscula que me lo mide) y ademas mi nivel de autoestima y energia a subido mucho. No he pasado nada de hambre y eso de no tener que pensar en que comes (y si puedes comerlo) va fantastico. Gracias Essens por cuidar de nosotros.

JOSE MANUEL
ID: 940036881
27.04.2022, 13:41

Antes de los 40 años, prácticamente hacia la vida en la calle por temas de trabajo y mantenía una vida activa, mi metabolismo aguantaba todo lo que le echara, no engordaba, todo lo quemaba rápidamente, pero después de los 40 mi actividad laboral cambió, también me apetecía darme un relax, descansar y disfrutar de ver a mis hijos crecer, pero eso tuvo sus consecuencias, comencé engordar y entre en una rutina de vida sedentaria, vamos que me pasé con lo del relax y me daba cuenta que no llevaba buen camino, mi energía cambió, mi físico cambió, mi imagen cambió y me propuse a cambiar yo a como era antes, intente varias soluciones, pero ninguna me funcionó bien, hasta hasta que conocí #KETO Essens y estoy muy contento porque empiezo a ver resultados en 33 días perdí 7, 200 kg, tengo más energía y motivación, me estoy acercando a lo que era y eso me hace sentir bien, aún me queda la fase 2 y 3 pero estoy súper contento y sé que está conseguido. Seguiré creando sueños….

Maria
ID: 940087238
26.04.2022, 12:34

Yo pensaba que los productos no me iban a gustar, pero he de reconocer que me han encantado. Sabor, textura, fuerza… aún estoy en el proceso pero estoy segura que voy a ser una nueva persona.

Maria
ID: 940087238
25.04.2022, 23:39

Yo pensaba que los productos no me iban a gustar, pero he de reconocer que me han encantado. Sabor, textura, fuerza… aún estoy en el proceso pero estoy segura que voy a ser una nueva persona.

Antonio
ID: 920091833
20.04.2022, 10:33

Buongiorno voglio condividere la mia esperienza con essensketo ......io non ho mai considerato un programma a base di polveri proteiche perché ho sempre preferito masticare ma devo ricredermi con il nostro fantastico programma perché posso sia bere che masticare inventandosi anche delle deliziose ricette dolci e salate e anche gustose. Il peso che mi ero prefissata di perdere era di 4 kg ma il percorso è talmente facile da percorrere e sopratutto pratico che sono arrivata a perdere 6 kg modellando il mio corpo e sono molto contenta di questo ....ora continuo dopo due mesi con 2/3 pasti sostitutivi e gli altri 3 con una corretta alimentazione . Grazie Essens per avermi fatto raggiungere il mio obiettivo

Anouk
ID: 1010075908
11.04.2022, 13:55

I\'ve been on Keto for 7 weeks now and have lost over 12 kilos. If you had told me this in the beginning, I would not have believed it.
All but one of the products are delicious (I just don\'t like the bacon porridge, but I mix it with the Vanilla 50/50 porridge and it\'s OK).
Especially the omelettes are very good.
I hope Essens will sell the products separately for future use and I hope Essens will let customers choose products in the box.
I can certainly recommend to everyone.

Karin
ID: 10042419
09.04.2022, 22:00

Chtěla bych firmě poděkovat, že s tímto produktem přišla. Do Keto diety jsem se pustila, protože jsem chtěla se svým tělem konečně něco udělat. Dlouhodobě se mi nedařilo zhubnout, proto jsem potřebovala pomoci. Proto když jsem viděla výsledky svých kolegů tak jsem se rozhodla do toho jít. Chtělo to velkou změnu. Velmi mě překvapilo, jak je tato dieta úžasná. Vůbec nemám hlad, ani chutě. Nevadí mi být s ostatními u jídla, dokonce jsem byla na několika oslavách narozenin, aniž bych měla chuť si něco vzít. Postupem času se z mé závislosti na jídle stává jen to, že jím abych žila. Nyní mám za sebou 4 týdnů s Keto dietou a začínám druhou fázi. Zhubla jsem 13 kg, přes boky mám -7cm a v pase - 11 cm! Cítím se lépe a jde to vidět. Jsem moc moc s mým rozhodnutím jít do toho. Keto dietu ráda doporučím každému, kdo chce zhubnout! Karin

Vilnis & Aija
ID: 1010040508
14.03.2022, 17:20

Добрый день, это опять я - Айя! :) Я не могу удержатся, чтобы не рассказать продолжение моего первого отзыва, который я написала пару дней назад. Буквально 5 дней назад начала 2.фазу KETO диеты. Взвешиваюсь 2 раза в неделю и довольно напряжённо ждала этот первый день взвешивания 2.фазы, поскольку на второй фазе два приема пищи надо заменить более менее привычными продуктами. Честно? Думала - а вдруг мой вес из-за этого начнет увеличиваться :)).
Но я была так удивлена, что я увидела на весах! За 4 первых дней второй фазы мой вес и объёмы резко уменьшились, и мой вес и объёмы теперь:
-5,8 кг
В талии -6 см
Под грудью -3,5
Объем бедра одной ноги -4,8 см
Объем бёдер -4 см
Объём живота ( ~3 см ниже пуповины) -7 см
Поскольку я перед началом диеты купила умные весы, я очень хорошо вижу, как улучшаются мои показания о состоянии организма.
Что мне нравится - это то, что я никогда не испытываю чувство голода и то, что те продукты, которые мы можем кушать кроме ESSENS KETO, очень сытные и мне даже нисколько не хочется ничего сладкого, хотя дома печенье стоит на столе.

Josef
ID: 10006318
13.03.2022, 19:33

Krásný dobrý den!
Do Essens Keto jsem se pustila, protože jsem se ve svém těle a se svou váhou netícitla dobře a dlouhodobě se mi nedařilo upravit jídelníček tak, abych dosáhla redukce. Prostě a jednoduše se mi v jídle omezovat nechtělo. Kromě toho jsem bývala často unavená a cítila se špatně i zdravotně. Chtělo to změnu. Pořádnou. Velmi mě překvapilo, jak příjemná tato dieta je. Vůbec nemám hlad, ani chutě. Nevadí mi připravovat běžné jídlo pro ostatní a sama ho nejíst, nevadí mi, když ostatní jedí zákusky nebo pijí alkohol a já ne. A to je úžasný pocit. Celkově se mi otevřely obzory. Na jídlo a alkohol se najednou dívám úplně jinak. Před tím jsem měla pocit, že se bez některých pochutin nedokážu obejít, teď vím, že ano. Začala jsem se více zajímat o jídlo celkově a baví mě připravovat jídla z povolených surovin. Postupem času se z \"diety\" stal životní styl. Nyní mám za sebou 5 týdnů s Essens Keto, jsem tedy ve druhé fázi. Zhubla jsem 7 kg (z původných 75 kg mám nyní 68 kg) a v pase jsem užší o 8 cm! Cítím se lehčí, volnější, na vzhledu je to hodně vidět. Konečně se po dlouhé době cítím ve svém těle dobře a to ještě není konec. Jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila a určitě bych Essens Keto doporučila každému, kdo se chce ve svém těle cítit lépe! Děkuji za možnost do toho jít!
Nikol

Vilnis & Aija
ID: 1010040508
11.03.2022, 14:30

Меня зовут Айя, я из Латвии. Мне 58 лет. Раньше я не очень пробовала диеты, поскольку всегда знала, что не смогу долго удержатся. В начале, когда я услышала про Essens KETO, я тоже не хотела обращать на неё внимание, но, через некоторое время моё любопытство победило и я поняла, что эта диета мне интересна.
8 марта я закончила 1.фазу диеты КЕТО. Пока я не прослушала первую часть KICK OFF-2022 , где рассказывали про Essens KETO диету, я немного расстроилась, что на 1 фазе потерянные килограммы не очень то большие: только -4,500 кг....но после просмотра KICK OFF я поняла, что с моим весом по другому и быть не могло :). Но больше всего я рада за потерянные сантиметры (объемы)...ведь мы хотим потерять то, что видим в зеркале, не так ли? А это ведь сантиметры.
И так, мой результат за 1.фазу:
-4,5 кг
В талии -5 см
Под грудью -3,5
Объем бёдра одной ноги -4 см
Объем бёдер -4 см
Объём живота ( ~3 см ниже пуповины) -4 см
Я очень рада за результат и я этот результат хорошо чувствую, когда одеваю джинсы :).

MARIE FRANCE
ID: 660003330
09.03.2022, 17:31

je recommande Keto .bon régime sans privation

Gisela Carmona Segarra
ID: 940046886
03.03.2022, 11:47

Estoy en mi primera semana de la fase 2 de Essens Keto. En la primera fase he perdido 5 kg y más de 30 cm de volumen en barriga, caderas, cintura y pecho. Tenía una barriga gordísima de mi post-embarazo y ahora tengo un vientre prácticamente plano. Los sabores me encantan todos. Mi favorito es el batido de vainilla y cereza. Yo no he notado los efectos secundarios. Solo un poco de dolor de cabeza el primer día. Y cada día que pasa me siento con mucha más energía y vitalidad. Puedo caminar mucho más rato que antes y también más deprisa. Además toda la gente nota el cambio. No estoy pasando hambre y encuentro muy interesante complementar las comidas keto con verduras porque así te acostumbras a comer sano y son hábitos que conservaré después de las 12 semanas. Ayer probé la receta de broccoli con queso y huevo que hay en la web. Sencillamente delicioso!!
Gisela

Santa
ID: 680006622
02.03.2022, 19:13

I had pass at the minit the third week and lost -7kg! What amazing start!
Just wondering if we can better keep in next the omelette as Im not fancy of porridge !

karine
ID: 660004341
02.03.2022, 16:07

Ayant déjà essayé plein de régime, celui-ci rempli le contrat, je le recommande sans hésiter.

Javier
ID: 920015280
17.02.2022, 14:19

Hola! He querido esperar 3 semanas para contaros mi experiencia.
Al principio lo pasé realmente mal, era adicto al azúcar de bebidas energéticas y a refrescos de cola. Tuve fuertes dolores de cabeza durante los primeros días y más cansancio de lo normal.
Pero a partir del 4º día todo cambio!!! Me despierto cada mañana con una energía increíble!

Viktoriya
ID: 940026710
16.02.2022, 11:25

Добрый день. Меня зовут Виктория Сидорук Сачек мне 51 год . Я начала Кето диету Essens 31 января 2022 года с весом 95 кг ... Через 15 дней мой вес стал 84, 700 кг. Минус 10,300 кг . Чуствую себя прекрасно, много энергии, перестали болеть ноги, кожа на теле и лице в отличном состоянии. Делала всё по инструкции. Только три раза съела пятую еду поздно, и тогда вес снизился только на 100 гр.
7500 кг у меня ушло за первую неделю. Спасибо, очень довольна продуктом. Хотела бы в дальнейшем приобретать по отдельности для ежедневного использования. Очень удобно в приготовление, полезно и сытно . Можно брать с собой в путешествие...

Grousson
ID: 1010024618
14.02.2022, 14:33

Bonjour, je suis Kathy je prends Keto depuis 15 jours j ai eu 47 ans hier et j ai perdu 4 kgs en 2 semaines en sachant que j ai fêté mon anniversaire sur 2 jours dont 2 repas festifs et un la 1ere semaine. J ai beaucoup de chance d avoir perdu quand meme.
Je continue de courir tous les jours 30 mns sans être fatiguée.la 1ere semaine je me suis sentie sur 2 jours un peu fatiguée et étourdie.
Mais je sais que c est normal comme le dit le professeur.
J ai 3 membres qui les font avec moi , c est top !

Ivanna & Oleh
ID: 940022136
11.02.2022, 10:43

Меня зовут Иванна, мой индекс массы тела 31, проблема с щитовидной железной,уже много лет на гормонах, вес всегда уходил очень медленно, но с KETO питанием за 10 дней ушло 5 кг

Vanesa
ID: 940084175
09.02.2022, 15:34

Estoy encantada con essens keto empecé hace 8 días y ya perdí 6 kilos sin ansiedad por la comida y con energía a pesar de que he intentado anteriormente sin éxito perder los 30 kilos que me sobran consegui con otras dietas no ganar más peso pero no conseguía perder lo ya ganado estoy que no me lo creo! estoy muy animada con otras dietas he tenido muy mal humor debido a que no podía comer sobre todo el chocolate pero con essens keto cada día me levanto entusiasmada porque se que he perdido más peso parece que lo pierdo respirando sin esfuerzo . Tienen que probarlo !!!!

Wojciech
ID: 1570000128
02.02.2022, 15:32

Świetny pomysł . Keto omlety przepyszne z dodatkiem warzyw. Shake orzechowy i wiśniowy mistrzostwo świata ,idealny smak . Można na ciepło i zimno . Nie trzeba się martwic co zjeść ,wystarczy otworzyć - woda i szejk,szejk i mamy świetny posiłek . Testuje dalej zobaczymy juz niedługo efekty .

Amparo
ID: 940040022
31.01.2022, 17:28

He empezado hoy con el plan Essens Keto y he probado las gachas de vainilla y el batido de cereza y vainilla, están buenísimos y no se pasa nada de hambre, tambien bebo té negro, para suplementar la ingesta de líquidos, esta noche voy a cenar la tortilla con sabor a bacon que ya la he olido y Ñam Ñam!!! 100% recomendable todos los suplementos alimenticios del pack keto! Gracias por este producto!

Clare
ID: 1010030011
31.01.2022, 08:13

Day 5 and now 5Lb down. Enjoying the programme. Best results are if all powders are mixed in a liquidiser to ensure no lumps. An extra measuring scoop would be useful for savoury and sweet. Nut shake is lovely and the chocolate shake is great for a hot chocolate at night.

Viktoriya
ID: 940026710
31.01.2022, 07:24

Сегодня 30 января и я начинаю курс с Keto dietas! Меня зовут Виктория мне 51 год ,у меня менопауза очень сложно убрать вес. Я знакома с протеиновой диетой. До Essens я использовала протеиновый коктейль в течение 12 лет. Но Essens сделал супер программу, я верю в неё. Мне очень нравится состав всех продуктов. Большое количество протеина, мне это очень нравиться. Я не буду испытывать чувства голода, и моя кожа не обвиснет. А ещё мне нравится, что есть еда на целый день ,и очень удобно и быстро говится. У меня в связи с эти есть вопрос, могули я после трех месячного курса, использовать 2-3 продукта в повседневной жизни? Мой вес 95,400 кг при росте 1м61 см. Благодарю за супер программу!