ESSENS KETO - ФАЗА 1

15 765,00 ₴


Доступ: на складі

Категорія: ESSENS KETO

194
ESSENS KETO
ШЕЙКЕР
ШЕЙКЕР

180,00 ₴

на складіESSENS KETO - ФАЗА 1

Пакет для першого етапу схуднення з ESSENS Keto містить все необхідне для зниження ваги.
У повному та практичному пакеті ви отримаєте достатню кількість прийомів їжі на весь період, тобто 5 прийомів їжі протягом 4 тижнів.
Вам не доведеться турбуватися про склад меню, ви скуштуєте весь спектр білкових дієт, приготування яких легко і швидко і підходить як жінкам, так і чоловікам.
Пакет №1 для першого етапу кетогенної дієти містить:

збалансована кількість білкових страв на весь період:
4x коктейль зі смаками вишнево-ванільний, шоколадний, лісовий горіх, банан-полуниця (4 x 650 г / 17 порцій)2x каша зі смаком бекону та ванілі (2 x 500 г / 18 порцій)2x омлети зі смаком бекону та грибів (2 x 500 г / 18 порцій)
ESSENS KetoFerm - харчова добавка (30 капсул)ESSENS Keto Omega 3-6 - харчова добавка (30 капсул)дизайн шейкер вкл. мірні стаканчикикаталог ESSENS Keto
Попередження щодо застосування: не підходить дітям, вагітним і годуючим жінкам. Добова порція містить 100% усіх необхідних поживних речовин на один день. Слідкуйте за достатнім щоденним споживанням рідини під час їжі. Не вживайте їжу більше 3 тижнів без консультації з лікарем. Загальна добова поживна цінність повноденного дієтичного замінника для зниження ваги ESSENS Keto становить 3630 кДж (включаючи дозволені овочі). Добова енергетична норма для заміни цілоденної дієти для схуднення ESSENS Keto, приготовлена ​​згідно з інструкцією із застосування. Добова порція заміни цілого дня дієти для схуднення складається з 5 прийомів їжі, приготовлених згідно з інструкцією.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno
Що таке кето? Протеїнова дієта ESSENS Keto – це система зниження, яка дозволяє швидко, ефективно та назавжди знизити вагу та позбутися зайвого жиру. При правильно функціонуючому харчуванні відбувається втрата ваги приблизно на 1,5 - 2 кг за тиждень, без відчуття голоду. ESSENS Keto призначений для максимального захисту м’язової маси, а його склад значно зменшує ефект так званого ефекту йо-йо, з яким ми можемо зіткнутися з іншими системами харчування. При цьому унікальний склад забезпечить ваш організм усіма необхідними речовинами, вітамінами та мікроелементами, які знадобляться організму під час скорочення. ESSENS Keto працює на основі абсолютно природного процесу, який називається кетоз, при якому жирова тканина дуже швидко спалює.
Три прості етапи зниження ваги

Перша фаза запуску або скорочення розпочинає процес дієти. 5x порцій ESSENS Keto, необмежену кількість дозволених овочів, 2,5 - 3 літри рідини. Організм починає стрімко скорочуватися і звикає до звичайного харчування. Фаза триває 4 тижні.Друга фаза стабілізації забезпечить подальше зниження та збереження результатів у довгостроковій перспективі. 3x порції ESSENS Keto, 2x здорова, багата білками їжа, необмежену кількість овочів, 2,5 - 3 літри рідини. Організм повільно звикає до нормального харчування і при цьому значно зменшує накопичений жир. Фаза триває 4 тижніТретя, перехідна фаза забезпечує повернення організму в норму. 2x порції ESSENS Keto, 3x здорова, багата білками їжа, необмежену кількість овочів, 2,5 - 3 літри рідини. Ми рекомендуємо включати легкі заняття спортом 2-3 рази на тиждень. Фаза триває 4 тижні
Принципи, яких слід дотримуватися під час ESSENS Keto:

Пийте регулярно. Необхідно випити 2-3 літри чистої води або зеленого або чорного чаю. На всіх етапах дієти категорично заборонені солодкі напої.Вживайте дозволені овочі в кількості 500 - 800 г в день, клітковина, що міститься в ньому, сприяє правильній роботі кишечника.Не пропускайте жодну з білкових продуктів, навіть якщо ви не відчуваєте голоду. Дотримання дієти 5 разів на день є необхідною умовою для правильного функціонування дієти.
У вас є додаткові запитання? Ви можете знайти їх ТУТ.


 • 1 x БАНАНОВО-ПОЛУНИЙЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ
 • 1 x ВАНІЛЬНА КАША
 • 1 x ВИШНЕВО-ВАНІЛЬНИЙ КОКТЕЙЛЬ
 • 1 x ОМЛЕТ З БЕКОНОМ
 • 1 x ГРИБНИЙ ОМЛЕТ
 • 1 x ШОКОЛАДНИЙ КОКТЕЙЛЬ
 • 1 x КЕТО ОМЕГА 3-6 - харчова добавка
 • 1 x КАША БЕКОН
 • 1 x ШЕЙКЕР
 • 1 x КЕТОФЕРМ - харчова добавка
 • 1 x ГОРІХОВИЙ КОКТЕЙЛЬ
 • 1 x Мірна ложка