ESSENS Гуаша - Рожевий кварц

esoil51
885,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
12,00 б
Доступ: на складі

ESSENS Гуаша - Рожевий кварц

100% натуральний рожевий кварц ручного огранювання

Розміри: 8,5 x 5,5 x 0,5 см.

Гуаша - це інструмент, який використовують у традиційній китайській медицині протягом тисяч років для розслаблення і зняття болю. Це натуральна альтернативна терапія, заснована на принципі розтирання і масажування шкіри, що призводить до циркуляції крові, стимулювання лімфотоку і виведення токсинів з організму.  

Масаж обличчя зменшує кола і мішки під очима, запобігає появі зморшок і підтягує контури обличчя. Масаж інших частин тіла служить для збудження енергії, посилення кровообігу і зняття напруги в застиглих м'язах. Самі камені також охолоджують, що позитивно впливає на усунення набряків.

Рожевий кварц також називають каменем любові. Він допомагає висловити почуття і чутливість. Сприяє розвитку уяви, натхнення і творчості. Він нейтралізує вплив нездорового навколишнього середовища на організм.  Захищає від кошмарів і сприяє спокійному сну.

Як використовуються камені для масажу? Каміння Гуаша завжди слід використовувати з будь-яким кремом, сироваткою чи олією як основу та для кращого "ковзання" по шкірі, щоб уникнути травм. Спочатку нанесіть на камінь основу, а потім почніть масаж короткими і довшими рухами. Це поліпшить мікроциркуляцію в масажованих тканинах. Ви можете поступово збільшувати інтенсивність тиску, але масаж завжди має бути приємним. Камені Гуаша можна використовувати на обличчі, спині, шиї, руках і ногах. 

Детальна процедура масажу:

Завжди працюйте у напрямку від внутрішньої до зовнішньої сторони обличчя. Ми рекомендуємо починати з чола і працювати у напрямку вниз. Повторюйте кожен рух каменю щонайменше 10-15 разів і будьте обережні з ділянкою навколо очей, де тиск має бути м'яким. Виконуйте масаж регулярно.

Кожен камінь унікальний, тому кінцевий продукт може відрізнятися за кольором і текстурою від фотографій. 

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno