Ефірна олія - ​​гвоздика

esoil11
720,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
10,00 б
Об 'єм
10 ml
Доступ: на складі

Ефірна олія - ​​гвоздика

100% натуральна ефірна олія використовується для поліпшення загального стану тіла і душі. Бадьорить, стимулююче масло з сильним пряним ароматом гвоздики. Має зігріваючий ефект і сприяє знеболюванню. Завдяки антиоксидантним властивостям він допомагає очищати зуби та ясна, а також часто використовується як запашний репелент для літаючих комах.
Використання: підходить для аромаламп, спреїв і масажів. Для очищення зубів рекомендуємо перед нанесенням зубної пасти додати 1 краплю олії в зубну щітку, також бажано полоскати 1 краплю олії в 100 мл води протягом 30 секунд.
У поєднанні з іншими оліями зимове видання створює приємну різдвяну атмосферу та приносить у домівки відчуття спокою та благополуччя не лише під час Адвенту.
Попередження: не для внутрішнього використання. При нанесенні на шкіру використовувати в дуже малих кількостях (1-2 краплі), чутливі люди можуть розбавити іншим базовим маслом, таким як кокосове.
Обсяг: 10 мл
Що таке ефірні олії?
Ефірні олії – висококонцентровані леткі ароматичні речовини, які отримують з різних частин рослин. Ми знаходимо їх у листках, коренях, квітках, насінні та корі. Вони додають рослинам аромат, захищають їх від небезпеки, навіть допомагають при запиленні і дуже багаті різними активними та лікувальними речовинами.
Як діють ефірні олії?
Переваги ефірних олій випливають із хімії рослин, і якщо ці природні хімічні речовини правильно перегнати або витягнути, їх можна використовувати для фізичної, розумової та емоційної допомоги в повсякденному житті.
Магія ароматерапії:
Аромотерапія є різновидом альтернативної медицини і буквально означає «лікування ароматами», найчастіше ефірними маслами. Запашні компоненти зміцнюють баланс і гармонію організму і сприяють поліпшенню загального стану організму, тобто тіла, душі і розуму.
Як використовувати ефірні масла?
Вдихання: можна капати невелику кількість олії в аромалампу або розсіювач. Це зробить ваш аромат більш приємним в інтер’єрі та створить приємний настрій відповідно до спрямованості масла. Його також можна змішувати з водою для розпилення та використовувати як домашній спрей або для ароматизації подушок.
Масаж: втираючи олії в шкіру, ви досягнете приємного розслаблення, а завдяки перевагам даних олій ви зможете насолодитися силою цих 100% натуральних масел. Підходить, наприклад, для масажу стоп або для розслаблення шиї, м’язів, скронь або у вигляді компресів. Косметика: змішайте масло з улюбленим кремом для шкіри або тіла (досить 1-2 крапель, радимо спочатку протестувати на меншому зразку).
Ванна: додайте 3-5 крапель на стінку ванни або душу і насолоджуйтеся ароматом, який підтримується силою водяної пари.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Ingredients (INCI): Eugenia Caryophyllus Flower Oil.