Ефірна олія - чайне дерево

esoil09
720,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
10,00 б
Доступ: на складі

Ефірна олія - чайне дерево

100% натуральна ефірна олія використовується для поліпшення загального стану тіла і душі. Чайне дерево має широкий спектр застосування, сприяє здоров'ю шкіри, зміцнює волосся і нігті. Воно допомагає загоювати дрібні пошкодження шкіри, доглядає за проблемною шкірою і приносить полегшення після укусів комах. Він широко використовується як натуральний репелент навіть для домашніх тварин.

Застосування: Підходить для ароматичних ламп, олійних розпилювачів або для масажу. Можна наносити на шкіру для заспокоєння незначних подразнень (рекомендується використовувати з олією-носієм). Підходить для освіжаючого масажу або для заспокоєння після фізичних навантажень. 

У поєднанні з іншими ефірними оліями зимового видання допомагають створити приємну різдвяну атмосферу і принесуть відчуття миру та благополуччя у ваші оселі не лише під час Адвенту.

Попередження: не призначене для внутрішнього використання. При нанесенні на шкіру використовуйте в дуже невеликих кількостях (1-2 краплі), для чутливих людей можна розбавити іншою олією-носієм, наприклад кокосовою.

Об'єм: 10 мл

Що таке ефірні олії? Ефірні олії - це висококонцентровані рідкі ароматичні речовини, які добувають із різних частин рослин. Їх можна знайти в листі, корінні, квітах, насінні та корі. Олії надають рослинам аромату, захищають їх від небезпек, навіть допомагають у запиленні та дуже багаті на різні активні й лікарські речовини.

Як працюють ефірні олії? Переваги ефірних олій випливають із хімії рослин, і якщо ці природні хімічні речовини дистильовані та екстраговані, їх можна використовувати для фізичної, розумової та емоційної допомоги в повсякденному житті.

Магія ароматерапії: aроматерапія є різновидом альтернативної медицини і буквально означає "лікування за допомогою аромату", найчастіше за допомогою ефірних олій. Ароматні компоненти олій зміцнюють баланс і гармонію організму, а також призводять до поліпшення загального стану організму, тобто тіла, душі й розуму.

Як використовувати ефірні олії? 

Інгаляція: Ви можете крапнути невелику кількість ефірної олії в ароматичні лампи або дифузори, таким чином ви зробите запах у вашому інтер'єрі приємнішим і створите собі гарний настрій відповідно до обраної олії. Її також можна змішати з водою в пляшці з розпилювачем, і використовувати як домашній спрей або для ароматизації подушок. 

Масаж: втираючи ефірні олії в шкіру, ви досягнете приємного розслаблення, а завдяки їхнім перевагам ви зможете насолодитися силою 100% натуральних олій. Підходять, наприклад, для масажу стоп або для розслаблення м'язів, шиї, скронь або у вигляді компресів. 

Косметика: змішайте ефірну олію з вашим улюбленим кремом для обличчя або тіла (достатньо 1-2 крапель, рекомендуємо спочатку провести тестування на меншому зразку крему). 

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno 

Ingredients (INCI): Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.