CANASSENS краплі

herb01
1 975,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
27,00 б
Об 'єм
10 ml
Доступ: на складі

CANASSENS краплі

  • Краплі, що містять конопляну олію, збагачену натуральним канабідіолом у концентрації 10%.
  • Можна наносити як місцево на шкіру, так і на слизові оболонки. 
  • Краплі є корисною добавкою при проблемах з опорно-руховим апаратом, позитивно впливають при запальних процесах, допомагають розслабитися і заспокоїтися в стресових ситуаціях.
  • Не містить ТГК. Повністю рослинний продукт.

CANASSENS краплі були розроблені і виробляються під фармацевтичним наглядом у Чеській Республіці відповідно до правил і стандартів ЄС. Активні компоненти отримані з натуральних джерел. Без ГМО - активні інгредієнти отримані не з генетично модифікованих рослин. Для самого виробництва використовують тільки сировину найвищої можливої та гарантованої якості.

  • Канабіліол - це натуральна речовина, що міститься в промислових коноплях, яка не є наркотичним/психотропним засобом і не викликає звикання. Ізолят листя конопель містить широкий спектр речовин - терпени, флавоноїди та інші, які діють синергічно з канабідіолом, тож можна використовувати справжню силу природи, яка міститься в коноплях.

Застосування: застосовувати в міру необхідності 1-2 рази на день у кількості 1-2 крапель. Добре збовтайте перед вживанням.

Увага: зберігайте в недоступному для дітей місці. Призначено для дорослих і дітей від 12 років. Не підходить для вагітних і жінок, що годують груддю. 


Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Ingredients (INCI): Cannabis Sativa Seed Oil, Natural Cannabidiol.