Реєстрація без зобов'язань

Реєстрація в Клубі ESSENS абсолютно безкоштовна і нічого не зобов'язує. Немає потреби утримувати місячний товарний обіг або реєструвати нових членів. А якщо ви захочете припинити членство в Клубі ESSENS, ви можете зробити це в будь-який час абсолютно безкоштовно.

Гарантія повернення грошей 30/90 днів

Ваш спокій має для нас першорядне значення, тому вся продукція ESSENS розроблена з урахуванням усіх очікувань. Ми настільки віримо у нашу продукцію, що можемо дозволити собі 100% гарантію повернення грошей.

Кешбек

Кожен зареєстрований член Клубу ESSENS автоматично отримує право на повернення грошей із ваших покупок. Для кожного продукту в інтернет-магазині відображаються 2 ціни: одна, за якою ви купуєте, та та, яку ми повертаємо. Щоб мати право на отримання кешбеку, вам потрібно лише виконати одну умову: отримати 50 особистих балів у поточному місяці.

Безпечна оплата

З нами вам не доведеться боятися оплачувати замовлення в інтернет-магазині за допомогою платіжної картки. Ми використовуємо захищений платіжний шлюз, і завдяки миттєвій транзакції отриманий точковий оборот миттєво завантажується в нашу систему.

Спеціальна пропозиція

Тільки зареєстровані члени клубу ESSENS мають можливість скористатися спеціальними знижками до 70% на вибрані товари, які ми готуємо найчастіше в одноденних заходах протягом року. Проте ми розповсюджуємо безкоштовні продукти протягом року в рамках популярних суперпакетів.

Подарункова упаковка

Кожен новий день – це вже свято. Саме тому ми пропонуємо набори з вибраними товарами за дуже вигідною ціною, які ви можете запакувати в подарункові упаковки. Вони також популярні і є невід'ємною частиною нашої постійної пропозиції.

Реєстрація