БАД Капсули краси "Секонд Скін"

mhe01
1 465,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
18,00 б
Об 'єм
30 pcs
Доступ: на складі

БАД Капсули краси "Секонд Скін"

Дієтична добавка містить L-метіонін, запатентований інгредієнт Ceramosidy® та вітаміни групи В
Βάρος περιεχομένου: 19g (30 κάψουλες)

Оптимальне поєднання інгредієнтів допомагає комплексно доглядати за шкірою і шкірою, завдяки вітамінам Е і В допомагає підтримувати нормальний стан волосся і нігтів і захищає клітини від окисного стресу.

Підходить як для жінок, так і для чоловіків.

Харчова добавка розроблена і виробляється в Чеській Республіці, відповідно до правил і стандартів ЄС. За його розвитком стоїть команда Наукової ради ESSENS, до складу якої входять провідні фахівці та фармацевти, які багато років працюють у своїй галузі.

Для виробництва використовується тільки сировина від перевірених постачальників. Не використовується хімічно підготовлена ​​сировина та консерванти, стабілізатори та барвники. Продукт не містить цукру, глютену або лактози і також підходить для веганів.

  • Виноградна олія (з виноградних кісточок) містить високу частку вітаміну Е, вітамінів групи В, мінералів фосфору, калію, кальцію та магнію. Забезпечує шкіру живленням і зволоженням, а також захищає її від пересихання. Він багатий антиоксидантами, які уповільнюють старіння шкіри.
  • Ceramosidy® (олія насіння пшениці) — запатентований компонент французької компанії, що займається інноваційними речовинами для косметики та харчових добавок. Цей природний інгредієнт привносить в шкіру нові кераміди, допомагає утримувати вологу, відновлює тріщини, зменшує зморшки, а також сприяє підвищенню еластичності шкіри. При пероральному застосуванні він забезпечує краще зволоження шкіри і, як клінічно доведено, покращує стан шкіри за 15 днів.
  • L-метіонін є однією з основних амінокислот, що входять до складу білків, які організм не може виробляти самостійно, тому ми повинні постачати його в організм. Позитивно впливає на клітини шкіри, волосся та нігті. Він також діє як антиоксидант.
  • Вітаміни В5, В12 і біотин (вітамін В7) необхідні для правильного функціонування метаболізму. Їх дефіцит може негативно позначитися на шкірі та якості волосся та нігтів.
  • Вітамін Е допомагає захистити клітини від окисного стресу.

ESSENS SECOND SKIN ACTIVE CAPSULES також завдяки вітамінам і активним речовинам: - сприяє глибокому зволоженню шкіри - сприяє захисту клітин від окисного стресу (уповільнює старіння шкіри) - допомагає комплексно доглядати за шкірою та шкірою - сприяє підтримці нормального стану шкіри волосся і нігті - сприяє нормальному функціонуванню імунної системи

Рекомендована доза: 1 капсула на добу.

Попередження: при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу. БАДи не призначені як заміна різноманітного харчування та здорового способу життя. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno