БАД - ES'Pure

hop71
795,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
10,00 б
Об 'єм
30 pcs
Доступ: Недоступно

БАД - ES'Pure

ES'PURE-біологічно активна добавка

Унікальне співвідношення і комбінація магнію, амінокислоти таурину і вітамінів В6 і В9 благотворно впливає на регенерацію печінки. Вітаміни групи В позитивно впливають на функції імунної та нервової систем, одночасно сприяючи підтримці оптимальних психологічних функцій та зменшуючи втому.

ESSENS ES'PURE застосовується: як підготовка організму при переході на правильне харчування. В якості загальної детоксикації організму. Для виведення токсинів з крові і лімфатичної системи. Як підтримка і захист клітин печінки.

Склад: магній (оксид магнію), магній (сульфат магнію), таурин, стеарат магнію (допоміжна речовина), Марганець (сульфат марганцю), вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид), вітамін В9 (фолієва кислота), мікрокристалічна целюлоза Е460 (стабілізатор), оболонка (гідроксипропіленметилцелюлоза Е464, гуміарабік Е414, тальк, фосфат кальцію Е341, полівінілпіролідон Е1200, полідекстроза е1201, поліетиленгліколь е1521, барвник е172.

Магній сприяє зменшенню втоми, виснаження та оптимальному енергетичному метаболізму. З'єднуючись з марганцем і амінокислотою таурином, він надає благотворний вплив на регенерацію печінки, яка є найбільш помітним детоксикаційним органом в організмі і грає, крім ряду важливих процесів, роль в очищенні організму від токсинів, що циркулюють в крові або лімфатичної системи. Вітаміни В6 і В9 позитивно впливають на роботу імунної та нервової систем і в той же час сприяють збереженню психологічних функцій і зниження втомлюваності і виснаження.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по 1 таблетці у вечірній час під час їжі.

Тривалість прийому - 1 місяць. Для досягнення кращого ефекту рекомендується повторити прийом.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю. Продукт не призначений для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25-30°С.

Форма випуску: 30 таблеток масою по 630 мг.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1E, 628 00 Brno

Ingredients: Microcrystalline Cellulose (stabilizer), Magnesium (Magnesium oxide), Magnesium (Magnesium sulfate), Taurine, Magnesium Stearate (anti-caking agent), Manganese (Manganese sulfate), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin B9 (acid Pteroylmonoglutamic), tablet coating (Hydroxypropyl Methylcellulose, arabic gum, Talc, Calcium phosphate, Polyvinylpyrrolidone, Polydextrose Polyethyleglycol, Iron oxides).