Aloe Vera 99.5% gel drink - apple + acai - food supplement

760,00 ₴

Об 'єм 500 ml


Доступ: на складі

Категорія: Алое вера / Дієтичні добавки

4 930
Aloe Vera gel drink with Vitamin C 500 ml IT/EN

760,00 ₴

на складі
Aloe Vera gel drink with Grape Concentrate 500 ml IT/EN

760,00 ₴

на складі
БАД - Алое Вера + Босвеллія

1 450,00 ₴

на складі
БАД - AV концентрат із рослинними екстрактами

760,00 ₴

НедоступноAloe Vera 99.5% gel drink - apple + acai - food supplement

Харчова добавка

Об’єм: 500 мл

Рекомендована доза: 15 – 90 мл на добу в кілька прийомів (1 ст. = 15 мл). Перед використанням струсіть.

Увага: не перевищуйте рекомендовану дозу. Цей продукт був представлений на ринку як харчова добавка. Це не ліки. Харчові добавки не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не підходить дітям до 3 років, вагітним і годуючим жінкам. Продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. У разі специфічних проблем зі здоров’ям проконсультуйтеся з лікуючим лікарем. Гель-напій не містить алоіну, штучних барвників, цукру, глютену або лактози.

Виготовлено під наглядом фармацевта.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Алое Віра Barbadensis Miller (справжнє алое) може виростати до 100 см у висоту і являє собою соковиту багаторічну траву з коротким стеблом і розеткою рідко зростаючих колючих листків. Рослинне походження в основному приписують басейну Нілу, але зараз культивується в кліматично відповідних регіонах по всьому світу. М’якоть листя утворена безбарвними клітинами з гелеподібним вмістом, що має клінічно доведену користь для здоров’я, тому використовується як харчова добавка і тепер знайшла своє місце в косметичній промисловості. Гель алое вера містить амінокислоти, вітаміни, мінерали, ферменти, полісахариди та багато інших корисних речовин. Значення цих речовин непостійні і змінюються в основному в залежності від умов зростання. З огляду на це, продукти ESSENS виготовляються виключно з алое вера Barbadensis Miller і вирощуються в БІО якості природного середовища та незабруднених районів Джаумаве, Мексика. Рослини поливають тільки дощовою або джерельною водою з гір без застосування добрив, інсектицидів чи гербіцидів. Вони не є генетично модифікованими.

Процес Totaloe -революційний спосіб переробки Алое вера зберігає 200 активних речовин і більше 75 різних поживних речовин. Він поєднує традиційні ручні процеси з додатковими фазами, що забезпечує ідеальну якість обробленого гелю.

Мікронізація- один із шляхів підвищення біологічної доступності лікарських засобів, природних речовин, вітамінів і мінералів. Сировина мікронізується на частинки лише кілька мікрометрів у діаметрі. Це збільшує площу поверхні отриманого матеріалу і дозволяє швидше поглинатися організмом, підвищуючи ефективність харчової добавки. Харчова добавка, виготовлена ​​з сертифікованого Aloe Vera Barbadensis Miller найвищої якості, містить неперевершені 99,5% гелю Алое Вера і в поєднанні з процесом Totaloe і мікронізацією гарантує максимально можливу дію активних матеріалів.

Чим корисний гель-напій ESSENS Aloe Vera 99,5%? Запитайте свого дистриб'ютора.

    Ingredients: Aloe Barbadensis Miller gel (92%), fructose, apple concentrate (4%), apple flavouring, extract acai berry (3%), thickening agent xanthan gum, acidity regulator citric acid, preservative sodium benzoate, potassium sorbate.