Алое Вера 99,5% Гель напій - виноград - харчова добавка

ave02
760,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
10,00 б
Об 'єм
500 ml
Доступ: на складі

Алое Вера 99,5% Гель напій - виноград - харчова добавка

Харчова добавка

Рекомендоване дозування: 15-90 мл на добу в кілька прийомів (1 ст.л. = прибл. 15 мл). Перед використанням струсіть.

Попередження: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт продається як дієтична добавка. Це не ліки. БАД не є заміною різноманітного харчування. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок. Продукт не призначений для діагностики, лікування, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. У разі специфічних проблем зі здоров’ям зверніться до лікаря. Gel Drink не містить алоіну, штучних барвників, цукру, глютену або лактози.

Виготовлено під наглядом фармацевта.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Алое Вера Barbadensis Miller (Алое Вера) — це соковита багаторічна трав’яниста рослина з наземною розеткою з м’ясистих і рідко колючих листків по краю. В даний час його вирощують у кліматичних районах по всьому світу. М’якоть листя складається з безбарвних клітин з гелеподібним вмістом і відома своєю корисною дією, тому використовується як харчова добавка і знайшла своє місце в косметичній промисловості. Гель алое вера містить амінокислоти, вітаміни, мінерали, ферменти, полісахариди та багато інших корисних речовин. Однак значення цих речовин непостійні і змінюються в основному в залежності від умов зростання. Тому продукція ESSENS виробляється виключно з Алое Вера Barbadensis Miller, вирощеного в БІО якості в природному та незабрудненому середовищі регіону Джаумаве в Мексиці. Рослини поливають тільки дощовою або джерельною гірською водою без застосування добрив, інсектицидів чи гербіцидів і не є генетично модифікованими.

Метод Totaloe -це революційний спосіб переробки алое вера дозволяє зберегти 200 активних речовин і більше 75 видів поживних речовин! Він поєднує традиційну ручну обробку з фазами, що забезпечує чудову якість обробленого гелю.

Мікронізація -це спосіб підвищити біодоступність ліків, природних речовин, вітамінів і мінералів. Це поступове зведення сировини до частинок розміром у кілька мікрометрів. Отримана речовина, завдяки своїй більшій площі поверхні, створює передумови для покращення та прискорення розчинення в організмі та досягнення вищої ефективності харчової добавки.

Харчова добавка, виготовлена ​​з високоякісного та сертифікованого Aloe Vera Barbadensis Miller, містить 99,5% гелю алое вера і в поєднанні з методом обробки Totaloe та мікронізацією гарантує максимально можливу кількість активних речовин.

Для чого корисний напій 99,5% алое вера ESSENS - корисний виноград? Запитайте у свого дистриб'ютора.

Ingredients: Aloe Vera Barbadensis Miller gel, fructose, grape juice concentrate, Aloe Vera flavour, xanthan, acidity regulator citric acid, conservation agents bezoin sodium, potassium sorbate.