Аналіз мікробіому шкіри - ESSENS Le Caractère

Послуга подальшого догляду за індивідуалізованою мікробіомною косметикою є абсолютно революційною. На основі аналізу мікробіому шкіри ми можемо цілеспрямовано розробити склад пробіотичного косметичного крему, який забезпечить ефективний догляд за "мікробним світом" шкіри. Індивідуальна мікробіомна косметика готується повністю індивідуально для кожної людини. Він містить "коктейль" пробіотичних бактерій, який розроблений з урахуванням стану мікробіому шкіри для кожного клієнта, абсолютно індивідуально. Таким чином, персоналізована (=індивідуалізована) косметика з мікробіомом доповнює відсутні пробіотичні мікроорганізми і, таким чином, сприяє підтримці молодого і здорового вигляду шкіри. Сприятливий вплив відібраних пробіотиків підтримують інші високоякісні інгредієнти (олії холодного віджиму, натуральні екстракти), що складають основу крему.
 
На підставі отриманих від вас зразків ми проведемо унікальний аналіз вашого шкірного мікробіома. І за результатами лабораторних досліджень створимо для вас ваш персональний тримісячний курс косметики для обличчя, яка допоможе уповільнити процес старіння, забезпечить регенерацію і допоможе при проблемах зі шкірою.

Як це працює?

 

Придбання продукту

Тестовий набір

Робота з тестовим набором

Аналіз шкірного мікробіому

Підготовка та виготовлення кінцевого продукту

Готовий продукт відправлено до вас додому

 

 
 
 

Мікробіом шкіри


 

Неймовірно, але шкіра є найбільшим органом людського тіла і складається з трьох шарів: епідермісу, дерми та підшкірно-жирової клітковини (гіподерми). Поверхня шкіри становить приблизно 2 м2, і її основна функція, разом з мікроорганізмами, що знаходяться на ній, - захищати наш організм від негативних впливів зовнішнього середовища. До них відносяться зміни клімату, дія хімічних речовин, бактерій, вірусів, грибків або сонячних ультрафіолетових променів. Окрім захисної функції, мікробіом шкіри виконує терморегуляторну, імунологічну, метаболічну та секреторну функції. Мікробна колонізація шкіри, мікробіом шкіри, має важливе значення для здоров`я, еластичності, пружності та молодості шкіри. Мікробіом шкіри - це збірний термін для позначення всіх мікроорганізмів (або їхніх генів), що знаходяться на шкірі. Він абсолютно унікальний для кожної людини. В результаті кожен з нас має унікальний мікробний склад. Мікробіом шкіри є другою за величиною популяцією бактерій та інших мікроорганізмів після мікробіому кишечника. Щільність бактеріальної популяції шкіри становить понад мільйон бактерій на 1 см2. До ключових і домінуючих родів бактерій відносяться Cutibacterium (раніше Propionibacterium), Staphylococcus і Streptococcus, які також визначають здоров`я і стан шкіри.

Аналіз мікробіому шкіри

Членська ціна 2 935,00 ₴
Каталогова ціна 3 450,00 ₴
Бали 0
CashBack 0 ₴
Правильний мікробний склад шкіри разом з достатньою кількістю поживних речовин і оптимальним зволоженням створює первинний захисний бар`єр, який захищає шкіру від дії небезпечних патогенів. Атака патогенних мікроорганізмів, особливо хвороботворних бактерій, спричиняє шкірні проблеми, такі як акне, екзема та дерматит. Крім того, шкіра стає сухою або передчасно старіє. Однак занедбаний мікробіом шкіри має перехресний вплив на інші сфери здоров`я людини. До них відносяться не тільки шкірні захворювання, такі як акне, атопічний дерматит, екзема, псоріаз, але й, наприклад, міжхребцевий дискіт або фіброз молочної залози у жінок з грудними імплантатами. Останні наукові дослідження також вказують на можливість зв`язку між мікробіомом шкіри та випадінням волосся (алопецією).

 

Здоровий мікробіом шкіри підтримує її природню еластичність і зволоженість. Він робить фундаментальний внесок у підтримання оптимального рівня рН шкіри та її молодого вигляду. Дружні шкірні бактерії відновлюють захисний бар`єр шкіри, підтримують належний імунітет шкіри та запобігають розмноженню патогенних бактерій, які можуть спричинити запалення, пошкодження та прискорене старіння шкіри, в тому числі втрату її еластичності. Збалансований мікробіом шкіри протидіє старінню шкіри.

 

Імунна система шкіри


 

Шкірна імунна система за своєю організацією та значенням подібна до імунної системи кишечника. Належне функціонування імунітету шкіри фундаментально залежить від мікробіому шкіри, який забезпечує баланс між протизапальною та прозапальною системами. Підвищена активність прозапальних речовин викликає шкірні захворювання, такі як псоріаз, атопічна екзема або контактний дерматит. Аналіз мікробіому шкіри та його цілеспрямований вплив - це найсучасніший і абсолютно унікальний підхід до догляду за шкірою на найвищому рівні.

 

Які бактерії мікробіому шкіри ми контролюємо


 

Ми зосереджуємося на бактеріях, які, як було доведено, пов`язані зі станом шкіри. Аналізуючи їх, ми можемо виявити схильність до певних шкірних проблем або зв`язок з уже наявними проблемами шкіри.

 

Staphylococcus epidermidis– ця бактерія шкіри має здатність стимулювати клітини дерми виробляти антимікробні пептиди (наприклад, β-дефензини проти S. aureus). В результаті він підтримує баланс мікробіому шкіри. Деякі метаболіти цієї бактерії пригнічують неконтрольовані запальні реакції та позитивно впливають на загоєння ран.
Cutibacterium acnes (раніше Propionibacterium acnes) - це бактерія, яка є природною частиною мікробіому шкіри. Однак, якщо його популяція неконтрольовано зростає, ризик виникнення акне та уражень шкіри також збільшується. Ця бактерія виробляє протеази (вивільняє амінокислоти з білків шкіри) і ліпази (розщеплює ліпіди шкірного сала). Cutibacterium acnes зустрічається на ділянках, багатих на шкірне сало, таких як шкіра голови, обличчя, груди та спина. Кількість C. acnes змінюється з віком. Він рідко зустрічається на шкірі дітей, але збільшується в підлітковому та дорослому віці і знову зменшується після 50 років.
Staphylococcus aureus – ця бактерія є фактором ризику для нашої шкіри. Він використовує будь-яке ослаблення шкіри на свою користь і може спровокувати запальні процеси. Збільшення кількості S. aureus пов`язане з підвищеним ризиком виникнення акне, а особливо атопічного дерматиту та екзематозних станів. Певні види золотистого стафілокока можуть суттєво порушувати стан шкіри, втомлювати її та прискорювати старіння шкіри.

 

Аналіз мікробіому шкіри


 
Аналіз мікробіому шкіри - це унікальний новий підхід для визначення стану шкіри та цілеспрямованого впливу на неї за допомогою ретельно підібраних пробіотиків, що застосовуються в косметичних продуктах. Це унікальний підхід, який революціонізує догляд за шкірою. Аналіз базується на використанні найсучасніших молекулярно-біологічних методів. Це дозволяє дуже точно визначити наявність ключових мікроорганізмів шкіри, які необхідні для підтримки здорової, зволоженої та еластичної шкіри. Послуга подальшого догляду за індивідуалізованою мікробіомною косметикою є абсолютно революційною. На основі аналізу мікробіому шкіри ми можемо цілеспрямовано розробити склад пробіотичного косметичного крему, який забезпечить ефективний догляд за "мікробним світом" шкіри. Індивідуальна мікробіомна косметика готується повністю індивідуально для кожної людини. Він містить "коктейль" пробіотичних бактерій, який розроблений з урахуванням стану мікробіому шкіри для кожного клієнта, абсолютно індивідуально. Таким чином, персоналізована (=індивідуалізована) косметика з мікробіомом доповнює відсутні пробіотичні мікроорганізми і, таким чином, сприяє підтримці молодого і здорового вигляду шкіри. Сприятливий вплив відібраних пробіотиків підтримують інші високоякісні інгредієнти (олії холодного віджиму, натуральні екстракти), що складають основу крему.
 

Метод дослідження мікробіому шкіри дуже простий. Інструкції можна знайти в розділі журналу цього веб-додатку. Ви отримаєте результат аналізу мікробіому шкіри протягом 4 тижнів з моменту доставки зразка в нашу лабораторію. Якщо ви вирішили скористатися ТОП-доглядом за шкірою за допомогою персоналізованої мікробіомної косметики з пробіотиками, необхідно також заповнити спеціальну анкету в додатку, яка полегшує підбір відповідної косметичної основи і водночас дозволяє збагатити косметику не тільки штамами, яких не вистачає в мікробіомі, а й штамами, які протестовані для вирішення згаданих проблем.


Як відбувається процес покупки ESSENS Le Caractere?

Більше інформації

1. Придбання продукту

Продукція ESSENS Le Caractere:

  1. Аналіз кожного мікробіому
  2. Фінальні продукти (4х 50 мл крему - 3 місяці інтенсивного курсу)

Примітка: на початку всього процесу можна придбати лише аналіз мікробіому шкіри обиччя. Ви отримаєте остаточний результат (аналіз) від нашої сертифікованої лабораторії електронною поштою, а також зможете знайти його в веб-додатку. В електронному листі ви також отримаєте інструкції щодо оплати кінцевого продукту (3-місячного інтенсивного курсу). Інші деталі також знайдете у веб-додатку. Все починається з тестового набору.


2. Тестовий набір
Першим продуктом, який ви отримаєте додому після придбання аналізу мікробіому шкіри, є тест-набір. Він містить:
  1. Пробірка для аналізів
  2. Картка з QR-кодом та доступом до авторизованої частини сайту Le Caractere
  3. Конверт для аналізу

3. Робота з тестовим набором
  1. Відскануйте QR-код з картки або введіть URL з картки
  2. Увійдіть до розділу "Вхід" за допомогою кодів доступу на картці
  3. Зареєстрована частина повинна провести вас через весь процес

* Заповнити анкету

* Візьміть мазок (дотримуйтесь правил на відео). УВАГА Мазок повинен бути взятий вранці перед умиванням обличчя і нанесенням макіяжу.

* Загорніть мазок в упаковку,яка є в комплекті, і надішліть його на адресу, вказану на упаковці.

(Вартість доставки буде повернена до електронного гаманця, якщо ви надішлете нам чек з поштового відділення )

4. Аналіз шкірного мікробіому

Про прибуття мазка в лабораторію Ви будете проінформовані електронною поштою на електронну адресу, яка заповнена в анкеті.
У зареєстрованій частині ви також матимете інформацію про те, що лабораторія отримала зразок.
Лабораторія зробить аналіз.
Ви отримаєте остаточний звіт (Аналіз) електронною поштою і зможете знайти його в зареєстрованій частині веб-сайту Le Caractere.
Після цього з вами зв`яжуться електронною поштою з інструкціями щодо придбання кінцевого продукту. Знову ж таки, ви також побачите все в авторизованій частині веб-сайту.


5. Підготовка та виготовлення кінцевого продукту

Тут необхідно зазначити, що час від отримання мазку до відправки кінцевого продукту може зайняти до 30 днів.
Підготовка та відправка кінцевого продукту відбудеться тільки в тому випадку, якщо кінцевий продукт буде оплачений.


6. Готовий продукт відправлено до вас додому

Знову ж таки, ви будете проінформовані як електронною поштою, так і в зареєстрованій частині веб-сайту Le Carectere.
Витрати на доставку кінцевого продукту повністю покриваються нашою компанією і тому є безкоштовними для вас.


Догляд

За кілька днів до закінчення 3-місячного інтенсивного курсу лікування ви зможете придбати аналіз мікробіому кожі, щоб побачити, наскільки покращився її стан.


Кінцевий продукт (4х 50 мл крему)

Членська ціна 22 500,00 ₴
Каталогова ціна 28 550,00 ₴
Бали 400
CashBack 4 240,00 ₴

FAQ

Докладніше

1. Чи можу я замовити всі продукти одразу?

На першому етапі вам потрібно придбати аналіз мікробіому шкіри. Після того, як ви отримаєте результати аналізу з лабораторії, ви зможете придбати особисту косметику для догляду за шкірою, створену спеціально для вас.

2. Чи всім підходить ця косметика?

Так, це косметика, розроблена для кожної людини. Індивідуальна косметика - підходить для всіх, незалежно від статі та віку.

3. Я втратив доступ до зареєстрованого розділу ESSENS Le Caractère

Просто зателефонуйте до головного офісу, і вам буде надіслано доступ до електронної пошти, на яку ви заповнювали анкету.

4. Хто оплачує витрати на доставку кінцевого продукту до замовника?

Витрати, пов`язані з доставкою готової продукції до вас додому, повністю покладаються на компанію ESSENS.

5. Чи має незареєстрований клієнт ESSENS доступ до авторизованої частини веб-додатку?

Так. Доступ має кожен, хто придбав (або отримав від когось) тест-набір.

6. Чи можу я використовувати комісійні або кешбек для оплати товарів?

Якщо клієнт є зареєстрованим членом Клубу ESSENS, то так.