Ультразвуковий аромадіфузор - чорний

1 455,00 ₴


Доступ: на складі

Категорія: Slow Living

1 036
Ультразвуковий аромадіфузор - білий

1 455,00 ₴

менше ніж 5 штук
Ароматична керамічна лампа

625,00 ₴

на складі
Ефірна олія - ​​лимон

720,00 ₴

на складі
Ексклюзивний набір ефірних масел

5 820,00 ₴

на складіУльтразвуковий аромадіфузор - чорний

Ультразвуковий аромадифузор працює за принципом ультразвукових хвиль, які забезпечують випаровування суміші води та ефірних масел. В результаті виходить м’який холодний пар, який розходиться по кімнаті. Ви обираєте потрібний аромат, додаючи ефірні масла, щоб викликати приємні відчуття. Без додавання ефірної олії ароматизатор можна використовувати як зволожувач повітря. Щоб створити правильну розслаблюючу атмосферу, розсіювач оснащений приємною світлодіодним підсвічуванням у семи кольорах.

Розміри: висота 13 см, ширина 11 см, довжина кабелю 150 см Матеріал: пластик

Ароматерапія володіє сильними лікувальними властивостями і по праву належить до одного з видів нетрадиційної медицини, що буквально означає «лікування запахом».

Аромотерапія позитивно впливає на нашу нервову систему та емоції, підтримує імунітет і допомагає при проблемах зі здоров’ям. Окремі ефірні олії покращують загальний стан тіла та душі, але мають різну терапевтичну дію. За допомогою правильно підібраного ефірного масла можна домогтися позбавлення від ряду проблем зі здоров’ям і психікою.

Застосування: підключіть кабель живлення (входить в комплект) до роз’єму постійного струму. Додайте достатньо води в резервуар дифузора, максимум 100 мл, і додайте 2-3 краплі ефірної олії ESSENS. Підключіть кабель живлення з виходом USB до блоку живлення, використовуйте стандартний перехідник. Коли розсіювач під’єднано, світло коротко блимає білим підсвічуванням. Натискання «вкл./викл.» перемикає дифузор у режим безперервного туману. Друге натискання = періодичний туман (інтервал 15 секунд). Третє натискання = дифузор вимикається. Натискання кнопки «кольорове підсвічування» активує кольорове світлодіодне підсвічування, яке змінює 7 кольорів. Друге натискання = пауза на поточному кольорі. Будь-яке інше натискання = зміна кольору/пауза. Натисніть і утримуйте, щоб вимкнути світло. Якщо бак спорожнити під час використання, дифузор вимкнеться автоматично.

Примітка: щоразу, коли ви змінюєте ефірну олію, очищайте контейнер м’якою тканиною. Якщо ви тривалий час не користуєтеся дифузором, очистіть його та зберігайте в сухому місці. Ми рекомендуємо ретельно доглядати після кожного п’ятого-шостого використання. Зазвичай температура і вологість навколишнього середовища впливають на щільність туману. Не допускайте потрапляння туману безпосередньо на меблі, одяг, стіни тощо. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. Не використовуйте дифузор у таких місцях: прямі сонячні промені, висока температура або вологе, запилене місце. Тримайте подалі від електронних пристроїв, таких як телевізори, аудіопристрої тощо.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno