БАД Сироп Антиоксидант

1 495,00 ₴

Об 'єм 700 ml


Доступ: на складі

Категорія: СИРОП

877
БАД Сироп Імунна система
Наближається термін придатності

2 055,00 ₴

на складі
БАД Сироп Антистресс
Наближається термін придатності

1 960,00 ₴

Недоступно
БАД Сироп Спорт и Энергия
Наближається термін придатності

1 570,00 ₴

на складі
БАД Сироп Імунітет для дітей

1 620,00 ₴

на складіБАД Сироп Антиоксидант

Наближається термін придатності
Закінчення терміну придатності 31.3.2023

Об'єм: 0,7 л

Біологічно активна добавка у вигляді сиропу зі смаком годжі підтримує травлення і виводить токсини з організму. Містить активні речовини - екстракт розторопші та суріпичника осики.

ESSENS СИРОП був розроблений так, щоб за допомогою природних інгредієнтів забезпечити організм необхідними речовинами для його правильного функціонування. Спеціальна рецептура з привабливим смаком збагачена ефективними рослинними екстрактами, які широко використовуються у фармацевтиці та харчовій промисловості.

Смачні лікувальні сиропи - це результат роботи членів Наукової ради ESSENS та їхнього бачення створення ефективних продуктів, які будуть легко вживати навіть противники пігулок або капсул, при цьому в усіх відношеннях копіюючи потреби сьогоднішнього неспокійного часу. Для виробництва використовується сировина тільки від перевірених постачальників. Сиропи не містять синтетичних барвників, глютену та лактози, а також підходять для веганів.

Основною складовою сиропів є ФОС - фруктоолігосахариди. Вони не тільки слугують як підсолоджувач, а й є важливим пребіотиком. Тобто вони слугують джерелом енергії для корисних кишкових бактерій, сприяють всмоктуванню поживних речовин в організм, покращують стан кишкової тканини та її опірність інфекціям.

ESSENS СИРОП АНТИОКСИДАНТ:

допомагає боротися з вільними радикалами підтримує травлення і детоксикацію організму сприяє нормальній роботі травної системи

Розторопша плямиста - це рослина заввишки до 150 см, вживання якої задокументовано стародавніми джерелами. Екстракт насіння розторопші, відомий як силімарин, має сильну антиоксидантну дію і чинить захисну дію на клітини печінки від шкідливих впливів, підвищуючи стійкість клітинної мембрани до проникнення гепатотоксичних речовин. Він позитивно впливає на травну систему, оптимізує рівень жирів і холестерину в крові та може призвести до поліпшення глікемічного профілю.

Ортосифон тичинковий - рослина з родини глухарикових, часто використовується в народній медицині як сечогінний засіб, а також для посилення функції нирок і сечовидільної системи.

Склад: екстракт насіння розторопші, екстракт листя трубочки осики, підсолоджувачі: фруктоолігосахариди, розчинники: вода питна очищена, гліцерин, аромат: годжі, консерванти: бензоат натрію, сорбат калію.

Вміст активних речовин у 20 мл / % РСНП* (рекомендована добова норма споживання):

Флаволігнани (силібін) 16,1/ 53,6%.

Флавоноїди (рутин) 5,3/ 17,7%.

Ми рекомендуємо приймати сироп у такому дозуванні:

1 - 7 день: 3 рази на день по 5 мл. 8 - 14 день: 5 мл двічі на день, 10 мл ввечері, з 15-го дня: 5 мл вранці, 15 мл ввечері Максимально 20 мл на день. Сироп можна приймати як у нерозведеному вигляді, так і в розведенні 1:5.

Попередження: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не замінюють різноманітне харчування і здоровий спосіб життя. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і жінок, що годують груддю.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Склад: екстракт насіння розторопші плямистої, екстракт листя розторопші плямистої, підсолоджувачі: фруктоолігосахариди, розчинники: вода питна очищена, гліцерин, ароматизатор: годжі, консерванти: бензоат натрію, сорбат калію.

    Вміст діючих речовин у 20 мл/% RHP (референтне значення споживання):

    Екстракт насіння розторопші плямистої (Silybum marianum, силімарин 80%): 27,83 мг/
    Ортосифона арістатусу листя екстракт: 181,50 мг/ -.