БАД - Colostrum пробіотики 6 штук

col72
910,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
12,50 б
Об 'єм
6 pcs
Доступ: Недоступно

БАД - Colostrum пробіотики 6 штук

Вміст упаковки: 6 пакетиків / 10 г суміші в одному пакетику.

Дієтична добавка ESSENS Colostrum Probiotics містить чотири обрані пробіотичні культури (штами мікроорганізмів з корисною дією), пребіотик інулін та молозиво, яке є джерелом ефективних антитіл.

Цей продукт призначений для індивідуального приготування домашнього йогурту.

*ПРОБІОТИКИ = живі організми, які балансують кишкову флору (Streptococcus lactis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum) *ПРЕБІОТИКИ = джерело енергії для «йогуртових» мікроорганізмів і симбіотичних кишкових бактерій

Йогурт із суміші пробіотиків і пребіотиків ESSENS називають «функціональною їжею». Це означає продукти, виготовлені з натуральних інгредієнтів, які, крім своєї харчової цінності, позитивно впливають на здоров’я споживача.

Приготування йогурту: налийте 1 л молока в ємність з нержавіючої сталі. (Перед початком приготування молоко необхідно підігріти до кімнатної температури). Потім влийте в молоко 1 пакетик пробіотиків ESSENS Colostrum Probiotics і ретельно перемішайте. Вставте контейнер з нержавіючої сталі в основний корпус йогуртниці та закрийте його прозорою кришкою. Після підключення нагрівач нагрівається до максимальної температури 43°C. Процес виробництва йогурту займає близько 8 годин. Якщо дати йогуртовим культурам працювати довше, отриманий йогурт буде густішим і кислим. Однак не можна залишати пристрій увімкненим більше ніж на 12 годин. Відразу після завершення процесу бродіння (молочнокислого бродіння) йогурт готовий до вживання. Однак для стабілізації (застигання) ми настійно рекомендуємо помістити контейнер з йогуртом в холодильник, оскільки це продовжить термін придатності. Зберігання в холодильнику не повинно перевищувати 3-5 днів.

Рекомендована дозування: сприятливий ефект пробіотиків особливо помітний при тривалому і регулярному прийомі.

Виробник: ESSENS EUROPE SE. Zoaoralova 3045/1e, 62800 Брно

Ingredients: probiotic cultures: Streptococcus lactis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum. Prebiotics: inulin, colostrum.