БАД - Colostrum + Curcumin

col03
1 585,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
22,50 б
Об 'єм
60 pcs
Доступ: Недоступно

БАД - Colostrum + Curcumin

Рекомендована доза: 2 капсули на день (бажано ввечері перед їжею, запиваючи великою кількістю рідини)
Вага вмісту: 29 г ± 5% (60 капсул)

Попередження: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт продається як дієтична добавка. Це не ліки. БАД не є заміною різноманітного харчування. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок. Продукт не призначений для діагностики, лікування, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. У разі особливих проблем зі здоров’ям проконсультуйтеся з лікарем щодо застосування. Містить молоко та молочні похідні.

Виготовлено під наглядом фармацевта.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Що таке молозиво?

Молозиво – це перше молоко, яке виробляють молочні залози після народження ссавців. Усі речовини, що містяться в молозиві, допомагають молодим виживати в новому середовищі, оскільки забезпечують їм природний пасивний імунітет, тобто надходження готових антитіл, які захищають від інфекцій у перші тижні життя.

Молозиво цінне високим вмістом вітамінів, мінералів, мікроелементів, білків, факторів росту, інгібіторів протеаз та імуноглобулінів, особливо імуноглобуліну IgG, який відіграє важливу роль у імунній системі. Молозиво також містить антитіла, ефективні проти бактерій, вірусів і грибків. Він також містить лактоферин, багатофункціональний білок, який зменшує запалення в організмі. Фактори росту позитивно впливають на загоєння ран, нарощування м’язів, покращують роботу нервової системи та підвищують загальний життєвий тонус організму.

Куркумін

Екстракт довгої куркуми походить з Індії. Це жовтий барвник, що входить до складу куркуми. Сушений порошок куркуми містить приблизно 3,14% куркуміну, який відомий своїми антиоксидантними та протизапальними ефектами.

ESSENS Colostrum + Curcumin містить молозиво великої рогатої худоби (коров’яче), отримане виключно від першого годування після народження теляти, що забезпечує найвищу можливу якість молозива ESSENS в порівнянні з іншими конкуруючими продуктами на ринку. Друге молоко містить імуноглобулінів та інших цінних речовин на 47-53% менше, ніж перше, а з подальшим молоком вміст зменшується ще більше.

ESSENS Colostrum розроблено та виготовлено під фармацевтичним наглядом у Чеській Республіці, відповідно до найсуворіших правил та стандартів ЄС. Активні речовини отримують виключно з природних джерел без використання хімічно підготовленої сировини. Для самого виробництва використовується тільки сировина найвищої можливої ​​якості. Продукт не містить цукру та глютену. Він містить лактозу, але завдяки дуже низькій кількості харчова добавка ESSENS Colostrum дуже добре переноситься навіть людьми з непереносимістю.

Чим корисно молозиво ESSENS + куркумін? Запитайте у свого дистриб'ютора.

Ingredients: curcumin, bovine colostrum, black pepper extract (piperine), additives (magnesium stearate), capsule composition (gelatine).