Зубна паста алое вера

555,00 ₴

Об 'єм 100 ml


Доступ: на складі

Категорія: Алое вера / Косметика

2 554
Стоматологічні пастилки

490,00 ₴

на складіЗубна паста алое вера

Об'єм:100 мл

Зубна паста ESSENS Aloe Vera максимально використовує антибактеріальний ефект рослини алое вера, гарантуючи, таким чином, надзвичайно дбайливий щоденний догляд за ротовою порожниною.

При регулярному застосуванні дуже ефективно видаляє зубний наліт, зменшує утворення карієсу, покращує якість зубної емалі, зовнішній вигляд зубів і, перш за все, усуває можливі гінгівіти та полегшує їх прояви. Крім того,  забезпечує тривалий освіжаючий ефект у роті, і все це без використання фтору в його рецептурі.

Це робить зубну пасту ESSENS Aloe Vera одним з ексклюзивних продуктів, які захищають нас від надмірного використання фтору та його накопичення в організмі людини. Рослина Алое Вера Barbadensis Miller, що міститься в зубній пасті, походить з органічних плантацій в Мексиці і високо цінується за сильну антибактеріальну та протизапальну дію. Містить суміш вітамінів, мінералів, неорганічних речовин та органічних сполук, які позитивно впливають на організм людини та значно сприяють його захисту та здоров’ю. Деякі народи навіть вважають алое вера природним антибіотиком. Частка алое вера в зубній пасті становить неймовірні 50%! Максимально використовуються антибактеріальні та протизапальні дії рослини, що призводить до відмінних результатів у загоєнні інфекцій у роті та полегшенні їх проявів. Так само ефективно заживають дрібні ранки в ротовій порожнині. Зубна паста має профілактичну дію проти пародонтиту та підтримує здоров’я та свіжість ротової порожнини.

Чому зубна паста ESSENS Aloe Vera не містить фтору?

Фторид натрію відомий як канцероген, впливає на мозкову і нервову діяльність, послаблює роботу нирок. Надлишок фтору може викликати плями на емалі зубів. Тривале, але також невелике перевищення рекомендованої добової дози може спричинити крейдяні білі ділянки на зубах або коричневі зуби з ямками, біль у кістках або нарости на кістках, в’ялість та зморшкуватість шкіри, склеродермію, жорсткість або слабкість тіла, прискорене старіння в цілому, збільшення ризик раку. У звичайному раціоні міститься достатня кількість фтору, тому не обов’язково постачати його в організм додатково, навіть через зубну пасту. Згідно з останніми дослідженнями, фтор сприяє розвитку остеопорозу. Тому зубні пасти без фтору рекомендуються і дітям, і дорослим. Застосування: ми рекомендуємо ретельно чистити зуби принаймні двічі на день, в ідеалі після кожного прийому їжі.

Застосування: рекомендується ретельно чистити зуби щонайменше двічі на день, в ідеалі - після кожного прийому їжі.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Concentrate Aloe Vera, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Sodium Saccharin, Allantoin, Potassium Sorbate.