Засіб для очищення поверхонь ванної кімнати

355,00 ₴

Об 'єм 1 l


Доступ: на складі

Категорія: Home Clean

1 874

Засіб для очищення поверхонь ванної кімнати

Зміст. 1 л

Концентрований миючий засіб для прибирання ванної кімнативисокий ефект очищення з приємним ароматом для очищеної ванної кімнатиефективно та без зусиль видаляє стійкі плями бруду та вапняного нальотупідходить для всіх поверхонь ванної кімнати (керамічна плитка, скловолокно, порцеляна, нержавіюча сталь, пластик)біорозкладний, нетоксичний для навколишнього середовищадерматологічно протестованийпляшка з прозорою секцією для миттєвого перегляду фактичної кількості миючого засобупрактична компактна упаковкаКонцентроване навчання дозволяє економити.
Розведення: 1: 3 = пляшка для розведення 500 мл: вам потрібно 125 мл концентрату очищувача для ванн ESSENS, розведеного 375 мл води; З одного літра концентрату виходить 8 пляшок розведення по 500 мл.
Використання: налийте 125 мл миючого засобу ESSENS для очищення ванної кімнати в пляшки ESSENS Clean Dilution Bottles і додайте 350 мл води. Розпиліть безпосередньо на уражену поверхню і протріть вологою губкою. У разі стійкого забруднення можна використовувати засіб у пропорції 1:1, розпилити і залишити діяти на кілька хвилин. Не використовуйте на таких поверхнях, як мармур, натуральний камінь і латунь.
Запобіжні заходи при застосуванні: уважно прочитайте інструкцію. Не використовуйте для очищення обличчя, рук, тіла або їжі. Зберігати в недоступному для дітей. Продукт може викликати сильне подразнення очей. У разі потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води. Зніміть контактні лінзи, якщо вони є, і якщо це легко зробити, продовжуйте промивання та зверніться до лікаря. Якщо продукт потрапив на шкіру, змийте водою. У разі проковтування зверніться за медичною допомогою та покажіть етикетку або упаковку продукту.
ВИРОБНИК: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients: <<5% Anionic Surfactant, <5% Nonionic Surfactant, Citric Acid, Parfum.