Свічка Slow Living Daydream

1 570,00 ₴


Доступ: менше ніж 5 штук

Категорія: Slow Living

381
Свічка Euphoria Slow Living

1 570,00 ₴

на складі
Ароматична керамічна лампа

625,00 ₴

на складі
ESSENS Гуаша - Кристал

885,00 ₴

на складі
Ексклюзивний набір ефірних масел

5 820,00 ₴

на складіСвічка Slow Living Daydream

Свічка Daydream прикрасить, додасть затишку та аромату вашій оселі або стане чудовим подарунком для ваших близьких.

Вага: 240 г.

Свічка Litsea Cubeba з характерним цитрусовим ароматом пробудить усі ваші почуття. Вона має заспокійливу дію і допомагає викликати почуття комфорту. Вона гармонізує думки, заряджає енергією, сприяє концентрації уваги та може діяти як афродизіак.  

Кожній свічці приділяється особлива увага. Вони виготовляються шляхом ручного лиття, обережного занурення дерев'яного гніту та поступового охолодження. Етикетка наклеюється вручну й упаковується в елегантну коробку. 

Свічки Slow Living містять тільки натуральні рослинні інгредієнти, як-от соєвий віск, доповнений сертифікованим пальмовим воском з плантацій, що вирощуються тільки для цих цілей. Ця спеціальна воскова суміш горить чистіше і повільніше, що значно подовжує час горіння до 50 годин. Ароматичний компонент забезпечується натуральними ефірними оліями в такому співвідношенні, що одержуваний аромат приємний і не викликає подразнення. Дерев'яний гніт забезпечує оптимальне виділення приємного аромату в повітря і, завдяки ефекту потріскування вогню в каміні, викликає розслаблюючу атмосферу.

Як доглядати за свічкою: 

Щоб остаточний ефект від свічки з дерев'яним гнітом був ідеальним, забезпечте їй особливий догляд.

Дерев'яний гніт завжди слід підпалювати знизу, де гніт торкається воску. Важливо дати свічці прогоріти досить довго, щоб розплавлений віск утворив рівний рівень, що досягає країв скла. Інакше у свічці утвориться тунельний ефект - залишки воску на стінках склянки, які під час повторного використання можуть розплавитися і залити гніт, який горить, погасивши його. Після того як свічка згасне, дайте воску повністю охолонути і видаліть усі шматочки згорілої деревини з дерев'яного гніту, стежачи за тим, щоб у свічці не залишилося сміття. Ви можете не турбуватися, якщо гніт занадто короткий. Нерівномірно вирівняний гніт може призвести до мимовільного згасання або тління. 

Увага: зберігати в недоступному для дітей і тварин місці. Запалюйте на негорючій поверхні далеко від горючих матеріалів. Не розміщуйте свічку на протязі або поблизу джерела тепла. Помістіть у вертикальне положення. Завжди гасіть полум'я, не задувайте його. Не залишайте сірники або інше сміття в розплавленому воску, щоб запобігти поширенню вогню. Не залишайте палаючим більш ніж на 5 годин за один раз. 

Попередження: Зберігати в недоступному для дітей і тварин місці. Запалюйте на негорючій поверхні в недоступному для горючих матеріалів місці. Не розміщуйте його в зоні протягу або поблизу джерела тепла. Розміщуйте у вертикальному положенні. Завжди гасіть полум'я, не роздмухуйте його. Не залишайте сірники або інші речі в розплавленому воску, щоб запобігти поширенню вогню. Не залишайте палаючим більш ніж на 5 годин за один раз. 

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno