БАД Сироп Імунітет для дітей

1 620,00 ₴

Об 'єм 700 ml


Доступ: на складі

Категорія: СИРОП

412
БАД Сироп Імунна система

2 055,00 ₴

на складі
БАД Сироп Антистресс

1 960,00 ₴

на складі
БАД Сироп Антиоксидант

1 495,00 ₴

на складі
БАД Сироп Спорт и Энергия

1 570,00 ₴

на складіБАД Сироп Імунітет для дітей

Вміст: 0,7 л
Харчова добавка у вигляді сиропу зі смаком «диких ягід». Містить екстракт дикого крапмирта та екстракт модрини європейської, які допомагають підтримувати нормальну функцію імунної системи дитини. Сироп ідеально підходить для дітей від 3-х років. Має високий вміст клітковини.
ESSENS SYROP був спеціально розроблений, щоб забезпечити організм дитини речовинами, необхідними для його нормального функціонування, завдяки натуральним інгредієнтам. Спеціальні формули з приємним фруктово-трав’яним ароматом збагачені рослинними екстрактами, які широко використовуються в фармації та харчовій промисловості, завдяки активним компонентам.
Цей смачний сироп є результатом роботи членів Наукового комітету ESSENS та їхнього бачення створити ефективні продукти, які можуть легко та зручно вживати дітям. Для самого виробництва використовуються тільки інгредієнти від перевірених постачальників. Сироп не містить синтетичних барвників, глютену або лактози і також підходить для веганів.
Основними носіями сиропів є ФОС - фруктоолігосахариди.
Вони не лише служать підсолоджувачем, але є перш за все важливими пробіотиками, оскільки вони служать джерелом енергії для корисних кишкових бактерій, підтримують засвоєння поживних речовин у нашому організмі, покращують стан кишкової тканини та її опірність до інфекцій.
ІМУНІТЕТ ESSENS СИРОП ДЛЯ ДІТЕЙ:Сприяє правильному функціонуванню імунної системиВін сприяє нормальному функціонуванню нервової системи і виробленню колагенуДопомагає зменшити втому та симптоми розумової втоми
Дикий крапмирт, він же ацерола, — це чагарник, також відомий як тропічна вишня, і є одним з найбагатших джерел вітаміну С, який сприяє нормальній функції імунної системи та захищає клітини від окисного стресу. Він підвищує засвоєння заліза і сприяє утворенню колагену.
Запатентована речовина ResistAid® — це 100% чистий екстракт натуральних речовин модрини європейської, який дуже сильно впливає на імунну систему завдяки спеціальному цукру ARABINOGALACTAN (поєднання L-арабінози та D-галактози). ResistAid® є унікальним для цього, і, крім того, він розроблений за допомогою унікальної технології виробництва, захищеної патентами США 5756098 і EP 86680. Результатом є 100% чистий активний екстракт модрини, багатий дорогоцінними фенольними сполуками та арабіногалактанами.
Запатентована речовина ResistAid® має клінічно доведений вплив на підвищення імунітету організму.
Рекомендована доза: 10 мл сиропу на добу. Рекомендована пропорція розведення 1:5.
Запобіжні заходи при застосуванні: не перевищувати рекомендовану дозу. Цей продукт був представлений на ринку як харчова добавка. Це не ліки. Харчові добавки не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не підходить дітям до 3 років, вагітним і годуючим жінкам. Продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. Якщо у вас є особливі проблеми зі здоров’ям, зверніться до лікаря.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients: Wild crape myrtle extract, European larch extract, sweeteners: sucrose, fructooligosaccharides, solvents: purified drinking water, aroma: forest fruits, acidity regulators: citric acid, stabilizers: xanthan gum, preservatives: sodium benzoate, potassium sorbate.