Розкішний набір NOIR з свічкою No.4

4 500,00 ₴


Доступ: на складі

Категорія: 4 ELEMENTS

36

Flower
Oriental

flower.png

oriental.png

Розкішний набір NOIR No.2

2 520,00 ₴

Недоступно

flower.png

oriental.png

Розкішний набір NOIR No. 4

2 520,00 ₴

на складі

flower.png

oriental.png

Розкішний набір NOIR з свічкою No.2

4 500,00 ₴

НедоступноРозкішний набір NOIR з свічкою No.4

Розкішний набір парфумів Noir No.4 з милом, свічкою та дезодорантом в одному ароматі у стильній подарунковій упаковці. Унікальний подарунок для тих, хто цінує справжню розкіш. 

Парфум Noir від ESSENS 

  • розкішні парфуми у флаконі об'ємом 50 мл з 20% парфумерних есенцій є символом елегантності та вишуканого смаку, зачаровують своїм стійким ароматом, привертають увагу та підкреслюють індивідуальність власника 

Мило Noir від  ESSENS

  • розкішне мило з однорідним ароматом парфумів Noir ароматизує шкіру чудовим ароматом, характеризується чудовими миючими властивостями, які дбайливо ставляться до шкіри, не пересушують її і залишають шовковистою, м'якою та в природньому балансі.

Свічка Noir від  ESSENS

  • розкішна свічка з ароматом парфумів Noir підніме аромат оселі та зробить будь-який інтер'єр затишним, містить лише натуральні веганські інгредієнти з соєвим воском та вражає довгим  часом горіння.

Дезодорант Noir від ESSENS

  • розкішний дезодорант з однорідним ароматом парфумів Noir дарує тривале відчуття свіжості та чудово нейтралізує запах тіла, не містить алюмінію, легко наноситься, швидко висихає і не залишає плям на одязі та шкірі.