БАД - Colostrum

1 305,00 ₴

Об 'єм 60 pcs


Доступ: на складі

Категорія: Молозиво / Дієтичні добавки

1 389
БАД - Colostrum + Vitamin D

1 585,00 ₴

менше 5 одиниць
БАД - Colostrum + Curcumin

1 585,00 ₴

Недоступно
Аромат для автомобіля Кокос

35,00 ₴

на складіБАД - Colostrum

ESSENS Молозиво - харчова добавка

Об’єм: 29 г ± 5% (60 капсул)

Рекомендована доза: 2 капсули на день (бажано ввечері перед їжею, запиваючи великою кількістю рідини)

Попередження: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт продається як дієтична добавка. Це не ліки. БАД не є заміною різноманітного харчування. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок. Продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. У разі особливих проблем зі здоров’ям проконсультуйтеся з лікарем щодо застосування. Містить молоко та молочні продукти.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Що таке молозиво? Молозиво – це перше молоко, яке виробляють молочні залози після народження ссавців. Усі речовини, що містяться в молозиві, допомагають молодим виживати в новому середовищі, оскільки забезпечують їм природний пасивний імунітет, тобто надходження готових антитіл, які захищають від інфекцій у перші тижні життя. Молозиво цінне високим вмістом вітамінів, мінералів, мікроелементів, білків, факторів росту, інгібіторів протеаз та імуноглобулінів, особливо імуноглобуліну IgG, який відіграє важливу роль у імунній системі. Молозиво також містить антитіла, ефективні проти бактерій, вірусів і грибків. Він також містить лактоферин, багатофункціональний білок, який зменшує запалення в організмі. Фактори росту позитивно впливають на загоєння ран, нарощування м’язів, покращують роботу нервової системи та підвищують загальний життєвий тонус організму.

ESSENS Colostrum містить молозиво великої рогатої худоби (корови), отримане виключно від перших пологів після народження теляти, що забезпечує найвищу можливу якість молозива ESSENS в порівнянні з іншими конкуруючими продуктами на ринку. Друге молоко містить імуноглобулінів та інших цінних речовин на 47-53% менше, ніж перше, а з подальшим молоком вміст зменшується ще більше. ESSENS Colostrum розроблено та виготовлено під фармацевтичним наглядом у Чеській Республіці, відповідно до найсуворіших правил та стандартів ЄС. Активні речовини отримують виключно з природних джерел без використання хімічно підготовленої сировини. Для самого виробництва використовується тільки сировина найвищої можливої ​​якості. Продукт не містить цукру та глютену. Він містить лактозу, але завдяки дуже низькій кількості харчова добавка ESSENS Colostrum дуже добре переноситься навіть людьми з непереносимістю.

Чим корисно молозиво ESSENS? Запитайте у свого дистриб'ютора.

    Ingredients: bovine colostrum, additives (magnesium stearate), capsule composition (gelatine, titanium dioxide).