Короткі дні та холодна дощова погода несуть ризик застудитися. У нас є кілька способів посилити захист організму.

IMUNITA

Наш імунітет потребує постійного догляду, а взимку – особливо. Підвищується ризик ГРВІ, застуди та вірусних інфекцій. Імунітет людини після літа може слабшати, що підвищує ймовірність захворіти. Захисні сили організму залежать від великої кількості факторів: віку, стану здоров`я, харчування, якості сну та рівня стресу. Майбутня осінь – важкий період для будь-якого організму, як дорослого, так і дитини. Діти ще більш сприйнятливі до захворювань, тому що, повернувшись до школи, вони стикаються з цілим арсеналом різноманітних вірусів у шкільному колективі. Найнезаміннішим помічником восени і взимку є вітаміни, які найпозитивнішим чином впливають на наше здоров`я.
 

Як ми можемо підтримати свій імунітет?


 

Підтримайте імунітет за допомогою молозива ESSENS

Для зміцнення імунітету нашого організму необхідно забезпечити повноцінний сон, часті пересування на свіжому повітрі і постійний прийом вітамінів і мінералів.
 
Також для підтримки імунітету можна використовувати перевірені та якісні біологічно активні добавки. Для стимуляції імунної системи підходить молозиво, перше молоко, яке виробляється молочними залозами після народження ссавців, яке захищає малюка в перші тижні життя від інфекцій. Молозиво містить імуноглобуліни, які відіграють важливу роль у захисті імунної системи. У той же час він містить вітаміни, мінерали, мікроелементи та антитіла, ефективні проти бактерій, вірусів і грибків.
 
Подумайте про профілактику та захистіть свою імунну систему, поки не пізно. Найкращих результатів для зміцнення імунної системи досягає тримісячний курс Essens Colostrum.

БАД - Colostrum

1 305,00 ₴

БАД - Colostrum пробіотики
наближається кінець терміну придатності 15.9.2023

910,00 ₴

Алое вера для підвищення імунітету

З давніх часів алое вера цінувалося за його благотворний вплив на здоров`я. Добавки з алое вера стимулюють імунну систему, сприяють природньому очищенню організму, роботі травної системи та захисту від шкідливих мікробів.
 
Напої з алое вера ESSENS - найкращий продукт на ринку в своєму роді, адже містять неперевершений 99,5% гель алое вера. Крім того, саме вирощування в органічних якісних умовах, процес виробництва та отримана сировина підтверджені сертифікатами якості, визнаними в усьому світі. Важливу роль відіграє і революційний метод обробки «Totaloe», який зберігає як активні, так і поживні речовини.
 
Гель алое вера цінується за високий вміст амінокислот, вітамінів, мінералів, ферментів і багатьох інших корисних речовин, необхідних для захисту організму.

Зміцнюйте свій імунітет за допомогою сиропів ESSENS

Пребіотичні сиропи ESSENS підтримують здоров`я кишечника людини і тим самим зміцнюють загальний імунітет. Смачні сиропи, збагачені ефективними рослинними екстрактами, які широко використовуються як у фармацевтиці, так і в харчових продуктах, постачаючи організму необхідні речовини для його нормального функціонування.
 
Основним носієм сиропів є пребіотична клітковина GOFOS™, яка виконує не тільки функцію підсолоджувача, але й є, перш за все, важливим пребіотиком. Тобто служить джерелом енергії для корисних кишкових бактерій, сприяє засвоєнню організмом поживних речовин, покращує стан тканин кишечника і його опірність інфекціям.
 
Сиропи ESSENS були спеціально розроблені для забезпечення організму необхідними речовинами для правильного функціонування за допомогою натуральних інгредієнтів. У той же час вони у всіх відношеннях копіюють потреби сьогоднішнього неспокійного часу та здорового способу життя.

БАД Сироп Імунна система
наближається кінець терміну придатності 28.2.2023

2 055,00 ₴

БАД Сироп Антистресс
наближається кінець терміну придатності 30.4.2023

1 960,00 ₴

БАД Сироп Антиоксидант
Наближається термін придатності

1 495,00 ₴

БАД Сироп Спорт и Энергия
наближається кінець терміну придатності 30.4.2023

1 570,00 ₴

<strongДля дитячого імунітету

Ваша дитина часто застуджується, хворіє, і ви більше не в змозі впоратися з цим? Причиною може бути знижений імунітет, який необхідно посилити.
 
Необхідно забезпечити дитині перебування на свіжому повітрі та достатню фізичну активність, подбати про відповідний та теплий одяг і, безумовно, не боятися залишати дитину, наприклад, на дитячому майданчику. Завдяки таким ситуаціям імунітет дитини природньо розвивається.
 
Ви також можете підтримати імунну систему дитини за допомогою широкого спектру вітамінів та відповідних харчових добавок. Смачний гель або сироп із солодким смаком обов`язково сподобаються вашим дітям.

БАД - Вітамін C
Наближається кінець терміну придатності 31.3.2023

480,00 ₴

Інші поради щодо підтримки імунітету

Готуйтеся до холодних місяців та інших продуктів ESSENS. Вони розроблені та виготовлені для вас з найвищою якістю та приносять багато переваг. Наприклад, монолаурин ESSENS або лактоферин ESSENS дають відмінні результати при гострих застудних захворюваннях.