Гель Flow’EN

760,00 ₴

Об 'єм 100 ml


Доступ: на складі

Категорія: Домашня аптека

886
Домашня аптека
Flow'EN - харчова добавка
Flow'EN - харчова добавка

505,00 ₴

на складі
Домашня аптека
БАД - Head'ES
БАД - Head'ES

675,00 ₴

на складіГель Flow’EN

Косметичний продукт у вигляді масажного охолоджуючого гелю розроблено та виготовлено під наглядом фармацевта. Містить унікальне поєднання натуральних інгредієнтів бетаесцину, бетаглюкану та пантенолу, які позитивно впливають на якість роботи венозної та лімфатичної систем. Основним інгредієнтом гелю є ліофілізований екстракт насіння кінського каштана, стандартизований за бетаесцином. Така технологічна обробка забезпечує дуже високу біодоступність.

Бетаесцин (β-аесцин) - це природний сапонін, отриманий з насіння кінського каштана, і має низку доведених фармакологічних ефектів. Він підтримує кращий кровотік у венах і судинних капілярах. Має венотонічну (підвищення напруги вен) і вазопротекторну (захист судин) дію.Бетаглюкан (ß-глюкан) є природним полісахаридом, який підтримує захисні сили організму і відомий як активатор важливих клітин шкіри.

Пантенол є власною формою вітаміну B5 для організму, має заспокійливу дію і підтримує вироблення колагенових і еластинових волокон. Має протизапальну дію і підсилює природні процеси відновлення при незначних пошкодженнях, подразненнях шкіри та невеликих опіках. М’яка лужна реакція пантенолу підвищує біодоступність активних інгредієнтів екстракту каштана.Пантенол є власною формою вітаміну B5 для організму, має заспокійливу дію і підтримує вироблення колагенових і еластинових волокон. Має протизапальну дію і підсилює природні процеси відновлення при незначних пошкодженнях, подразненнях шкіри та невеликих опіках. М’яка лужна реакція пантенолу підвищує біодоступність активних інгредієнтів екстракту каштана.Коли використовувати гель ESSENS Flow'EN?  • зменшити відчуття важкості, втоми та напруження ніг


  • для зменшення набряку ніг, викликаного тривалим сидінням або стоянням


  • зменшити виникнення судом у ногах вночі
  • для прискорення розсмоктування синців, синців, екхімозів і набряків


  • при появі варикозного розширення вен


  • при проблемах з гемороєм
Використовувана сировина має найвищу можливу та гарантовану якість і одержується виключно з природних джерел. Гель не містить стабілізаторів або барвників і є веганським.Застосування: розподілити до 3 разів на день і втирати в шкіру нижніх кінцівок. Застосування слід поєднувати з масажем. Косметичний засіб можна наносити на кінцівку під час вагітності та лактації.Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Aqua, Polyglycerin-3, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Beta-Glucan, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hydroxymethylglycinate.