БАД - Алое Вера + Босвеллія

1 450,00 ₴

Об 'єм 60 pcs


Доступ: на складі

Категорія: Алое вера / Дієтичні добавки

1 963
Алое вера
БАД - Aloe Vera + Q10
БАД - Aloe Vera + Q10

1 450,00 ₴

на складіБАД - Алое Вера + Босвеллія

Вага вмісту: 24,3 г + - 5% (60 капсул)


Революційний натуральний продукт, який значно перевершує аналогічні продукти на ринку. Містить стандартизовані рослинні екстракти у відповідному співвідношенні - екстракт алое вера та екстракт босвеллії серрата. При регулярному вживанні ці натуральні активні речовини позитивно впливають на природне вироблення колагену і комплексно сприяють зміцненню кісток і суглобів.


Харчова добавка ESSENS Aloe Vera + Boswellia була розроблена та виготовлена ​​під наглядом фармацевтів у Чеській Республіці, відповідно до найсуворіших правил та стандартів ЄС. Всі компоненти отримані виключно з натуральних джерел. Не використовується хімічно підготовлена ​​сировина та консерванти, стабілізатори та барвники. Для самого виробництва використовуються лише компоненти найвищої можливої ​​та гарантованої якості. ESSENS Aloe Vera + Boswellia не містить цукру, глютену або лактози, повністю безпечний і не викликає звикання.


Рослина Алое Вера Barbadensis Miller, що міститься в капсулах, походить з органічних плантацій у Мексиці. Містить суміш вітамінів, мінералів, неорганічних речовин та органічних сполук, які позитивно впливають на організм людини та значно сприяють його захисту та здоров’ю.


Босвеллія (кадило) Це дерево, смола якого вже в Стародавньому Єгипті була ціннішою за золото за її позитивний вплив на кістково-м'язову систему. Активною речовиною екстракту босвелії є босвеллієва кислота, яка благотворно впливає на нормальний стан кісток і суглобів.


Рекомендована доза: 2 капсули на добу (бажано ввечері перед їжею, запиваючи великою кількістю рідини). Приймати його рекомендується регулярно протягом трьох місяців. У виняткових випадках підвищення дози не перевищуйте добову дозу 6 капсул.


Попередження: не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт продається як дієтична добавка. Це не ліки. БАД не є заміною різноманітного харчування. Не призначений для дітей до 3 років, вагітних і годуючих жінок. Продукт не призначений для діагностики, лікування, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. У разі специфічних проблем зі здоров’ям зверніться до лікаря.


Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients: Aloe Vera powder extract, Boswellia Serrata extract, additive (magnesium stearate), capsule composition (hydroxpropylmethylcellulose).