БАД Сироп Імунна система

2 055,00 ₴

Об 'єм 700 ml


Доступ: на складі

Категорія: СИРОП

778
БАД Сироп Антистресс

1 960,00 ₴

на складі
БАД Сироп Антиоксидант

1 495,00 ₴

на складі
БАД Сироп Спорт и Энергия

1 570,00 ₴

на складі
БАД Сироп Імунітет для дітей

1 620,00 ₴

на складіБАД Сироп Імунна система

Вміст: 0,7 л
Харчова добавка у вигляді сиропу зі спеціальною формулою, зі смаком шипшини та бузини, що сприяє підтримці імунної системи. Активні речовини – екстракт дикої крапули та бузини, вітаміни В1, В2, В3, В5, В6, В7, В9 і В12. Має високий вміст клітковини.
ESSENS SYRUP був спеціально розроблений, щоб забезпечити організм речовинами, необхідними для його нормального функціонування, завдяки натуральним інгредієнтам. Спеціальні формули з приємним фруктово-трав’яним ароматом збагачені рослинними екстрактами, які широко використовуються в фармації та харчовій промисловості, завдяки своїм активним інгредієнтам.
Цей смачний сироп є результатом роботи членів Наукового комітету ESSENS та їхнього бачення створення ефективних продуктів, які можуть легко та зручно вживати навіть ті, кому важко приймати таблетки. У той же час вони в усіх відношеннях відповідають потребам несамовитого життя нашого часу. Для самого виробництва використовуються тільки інгредієнти від перевірених постачальників. Сироп не містить синтетичних барвників, глютену або лактози і також підходить для веганів.
Основними носіями сиропів є ФОС - фруктоолігосахариди.
Ці волокна не тільки використовуються як підсолоджувач, але, перш за все, є важливими пребіотиками. Тобто вони служать джерелом енергії для корисних кишкових бактерій, підтримують засвоєння поживних речовин в організмі, покращують стан кишкової тканини та її стійкість до інфекцій.
ESSENS SYROP IMMUNITY SYSTEM також завдяки вітамінам, що містяться:

сприяє нормальному функціонуванню імунної системисприяє нормальному функціонуванню нервової системи і виробленню колагенудопомагає зменшити симптоми втоми та розумової втомипідтримує захисні сили організму
Дикий крапмирт, він же ацерола, є чагарником, також відомим як тропічна вишня, і є одним з найбагатших природних джерел вітаміну С, який сприяє нормальній функції імунної системи. Він підвищує засвоєння заліза і сприяє утворенню колагену.
Бузина багата антиоксидантами і дуже популярна в природних лікувальних засобах завдяки своїм позитивним ефектам, включаючи ті, що пов’язані з лікуванням симптомів застуди.
Рекомендована добова доза:

1-7 день: по 5 мл тричі на день8-14 дні: 5 мл двічі на день, 10 мл ввечеріДні 15+: 5 мл вранці, 15 мл ввечеріМаксимальна добова доза не повинна перевищувати 20 мл на добу.Його можна використовувати в нерозведеному вигляді або в пропорції 1:5.
Запобіжні заходи при застосуванні: не перевищувати рекомендовану дозу. Цей продукт був представлений на ринку як харчова добавка. Це не ліки. Харчові добавки не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не підходить дітям до 3 років, вагітним і годуючим жінкам. Продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. Якщо у вас є особливі проблеми зі здоров’ям, зверніться до лікаря.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients: wild crapemyrtle fruit extract, nucleotides, nicotinamide (vitamin B3), calcium D-pantothenate (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), thiamine mononitrate (vitamin B1), folic acid (vitamin B9), biotin (vitamin B7), cyanocobalamin (vitamin B12), sweeteners: fructooligosaccharides, solvents: purified drinking water, glycerol, aroma: elderberry -  contains 81.54% of elderflower extract, rose hip, preservatives: sodium benzoate, potassium sorbate.