БАД Сироп Імунітет для дітей

1 620,00 ₴

Об 'єм 700 ml


Доступ: на складі

Категорія: СИРОП

450
БАД Сироп Імунна система
Наближається термін придатності

2 055,00 ₴

на складі
БАД Сироп Антистресс
Наближається термін придатності

1 960,00 ₴

Недоступно
БАД Сироп Антиоксидант
Наближається термін придатності

1 495,00 ₴

на складі
БАД Сироп Спорт и Энергия
Наближається термін придатності

1 570,00 ₴

на складіБАД Сироп Імунітет для дітей

Об'єм: 0,7 л

Біологічно активна добавка у вигляді сиропу зі смаком лісових ягід, з екстрактом ацероли лисої та модрини допомагає підтримувати нормальну функцію імунної системи дитини. Сироп ідеально підходить для дітей від 3-х років.

ESSENS SYRUP був спеціально розроблений для забезпечення дитячого організму необхідними речовинами для його правильного функціонування з використанням натуральних інгредієнтів. Спеціальна рецептура збагачена ефективними екстрактами рослин, які широко використовуються в аптеці та харчовій промисловості.

Смачні лікувальні сиропи - це результат роботи членів Вченої ради ESSENS та їхнього бачення створення ефективних продуктів, які будуть легко застосовувати навіть противники пігулок чи капсул, при цьому в усіх відношеннях копіюючи потреби сьогоднішнього неспокійного часу. Для виробництва використовується сировина тільки від перевірених постачальників. Сиропи не містять синтетичних барвників, глютену та лактози, а також підходять для веганів.

Основною складовою сиропів є ФОС - фруктоолігосахариди. Вони не тільки слугують як підсолоджувач, а й є важливим пребіотиком. Тобто вони слугують джерелом енергії для корисних кишкових бактерій, сприяють всмоктуванню поживних речовин в організм, покращують стан кишкової тканини та її опірність інфекціям.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS: сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи та виробленню колагену, сприяє зниженню рівня втоми та виснаження, підтримує захисні сили організму.

Ацерола - це чагарник або дерево, також відоме як тропічна вишня, і є одним із найбагатших джерел вітаміну С, що сприяє нормальному функціонуванню імунної системи та захищає клітини від окислювального стресу. Збільшує засвоєння заліза і сприяє утворенню колагену.

Запатентована речовина ResistAid® являє собою 100% чистий екстракт натуральних речовин модрини, який дуже сильно впливає на імунітет завдяки спеціальному цукру ARABINOGALACTAN (комбінація L-арабінози і D-галактози). ResistAid® унікальний сам по собі і, крім того, обробляється за унікальною виробничою технологією, яка захищена патентами US 5756098 і EP 86680. У результаті виходить 100% чистий активний екстракт модрини, багатий на цінні фенольні та арабіногалактанові сполуки. Запатентована речовина ResistAid® чинить клінічно доведену дію на підвищення опірності організму.

Склад: екстракт ацероли лисої, екстракт кори модрини, підсолоджувачі: сахароза, фруктоолігосахариди, розчинники: вода питна очищена, аромат: лісові ягоди, регулятори кислотності: лимонна кислота, стабілізатори: ксантанова камедь, консерванти: бензоат натрію, сорбат калію.

Вміст активних речовин у 10 мл/% РСНП (рекомендована добова норма споживання): Вітамін C (екстракт плодів лисої ацероли, Malpighia glabra 25%): 70 мг / 87,5. Екстракт кори модрини (Larix decidua): 0,25 г / -. .

Рекомендоване дозування: 10 мл сиропу на день. Рекомендоване розведення 1:5. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Інструкція із застосування: не перевищуйте рекомендовану денну дозу. Біологічно активні добавки не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя. Не призначено для дітей віком до 3 років, для вагітних, а також жінок, які годують груддю.

Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Ingredients: Wild crape myrtle extract, European larch extract, sweeteners: sucrose, fructooligosaccharides, solvents: purified drinking water, aroma: forest fruits, acidity regulators: citric acid, stabilizers: xanthan gum, preservatives: sodium benzoate, potassium sorbate.