Aloe Vera Soft Spray

450,00 ₴

Об 'єм 100 ml


Доступ: Недоступно

Категорія: Алое вера / Косметика

7 676
Добавки - Алое Вера + Босвеллія

1 450,00 ₴

на складі
Алое Вера + Q10 - харчова добавка

1 450,00 ₴

на складіAloe Vera Soft Spray

Обсяг: 100 мл
Aloe Vera Soft Spray – це косметичний засіб із заспокійливою дією на шкіру. Містить високий відсоток активних інгредієнтів і екстракт алое вера, які швидко полегшують роздратовану шкіру. М'який спрей допомагає і прискорює регенерацію шкіри при саднах, опіках, свербіннях або після укусів комах. Ефективно доглядає за пошкодженою шкірою після сонячних опіків, знімає печіння, свербіж, напругу та зволожує шкіру.
Без парабенів і хімічних компонентів.
алое вера
Екстракт алое вера використовується в косметиці для його регенеруючого ефекту. Полісахариди, що містяться в екстракті, забезпечують достатнє забезпечення клітин вологою. Активні інгредієнти екстракту сприяють зменшенню розмноження бактерій і стимулюють фібробласти (основні клітини волокнистої тканини, розподілені в різних частинах тіла людини), в результаті чого клітини оновлюються в рази швидше.
алантоїн
Цей активний інгредієнт підтримує регенерацію тканин і часто використовується в косметиці та медицині через його цінні властивості. Алантоїн характеризується процесом загоєння, оскільки підтримує поділ клітин. Було показано, що він регенерує, заспокоює і загоює, а також сприяє загоєнню шкіри та слизових оболонок.
Chelidonium majus
Екстракт Chelidonium majus (відомий як чистотіл) містить активні алкалоїди ізохінолінового типу, які використовуються зовнішньо при мікробній екземі для лікування незагойних ран, венозних виразок і бородавок. Він також допомагає при грибках шкіри, які з’являються.
Застосування: нанесіть невелику кількість засобу на шкіру і дайте висохнути.
Виробник: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Aqua, Aloe Barbadensis Extract, Glycerin, Polysorbate 80, Laureth-9, Stevia Rebaudiana Extract, Allantoin, Zinc Citrate, Citric Acid, Chelidonium Majus Extract, Menthol, Aroma, Thymol.